+372 56 217 447 | liis@timewaver.ee

Sinu terapeut

SINU TERAPEUT


 • Sul on vaja rohkem empaatiat, mõistmist ja isiklikku lähenemist enda probleemide lahendamisel.
 • Kasuta unikaalset võimalust saada teada oma füüsiliste ja vaimsete probleemide algpõhjused.
 • Kasutan oma töös käesoleva sajandi tipptehnoloogiat, mis baseerub teaduslikel uuringutel ja on senise kogemuse baasil andnud väga häid tulemusi üle maailma.Minu ülesanne on aidata inimesel leida oma eluetappidel fookus ning saavutada seeläbi püsivalt terve, harmooniline ja õnnelik elu.

Olen alates TimeWaver tehnoloogia Eestisse tulemisest olnud pühendunud tööle selle seadmega. Olen läbinud mitmeid vastavaid koolitusi ning arendan ennast pidevalt antud vallas. Koolitused ja eneseareng on jätkuv ning isiklikult näen, et TimeWaveri “maailm” on põhjatu ja ääretu ning nii, nagu õpitakse mängima muusikalist instrumenti aastaid ja aastaid, õpin ka mina!

Mulle meeldib olla teejuhiks, kaaslaseks ja abistavaks käeks neile, kellel on abi vaja. TimeWaveri metoodika ja andmebaas oma võimetega on mulle kui terapeudile suurepäraseks vahendiks tuua kliendi alateadvuses peidus olev info tema teadvusesse, see analüüsida ning leida lahendus sellest vabanemiseks, kui info teda ei teeni.

Lisaks on Lovistic OÜl ja minul ainuesindusõigused TimeWaver kaubamärgile nii Eestis, Lätis, Leedus kui Soomes.

Juba varasest lapsepõlvest olen tajunud ja näinud maailma ilmselt veidi teise nurga alt ning see on andnud mulle eelduse ja võime näha “pinna alla”. Täna tajun empaatiliselt inimeste seisundit, seda eelkõige energia tasandil.
Hariduselt olen lõpetanud Tallinna Pedagooglise Instituudi noorsootöö erialal ning see andis mulle mõistmise, kui palju meie lapse- ja nooruspõlve kogemus meie edasist elu mõjutab.
Samuti olen pikalt töötanud erasektoris, kus mõistsin, et iga organisatsiooni alus on inimsuhted ning nende omavaheline dünaamika. Samuti, kui oluline on organisatsiooni sisekliima ning millised on eeldused stressi ja depressiooni tekkimiseks organisatsoonis ning samuti ka võimalused, kuidas sellest olukorrast välja tulla.
TimeWaver süsteemiga tutvusin esmakordselt ja alustasin tööd 2015. aasta alguses. Seejärel olen ennast pidevalt koolitanud Saksamaal TimeWaver Academys, kus toimuvad unikaalsed koolitused vaid TW süsteemiga seotud terapeutidele:

 • TW Med süsteemi baaskursus (TW tehnoloogia taust, TW tarkvara tutvustus, tarkvara uuendused, kuidas klienditöödega tegeleda, andmebaaside tutvustus, praktiline töö ja andmebaaside ning moodulite kasutamine) (jaanuar 2015, Dipl BW M Danz)
 • TW Med ja Frequency kursus (kuidas kasutada infovälja, andmebaasidega töötamine, praktiline töö TW tarkvaraga, analüüside tehnikad, kuidas läheneda analüüsi tulemustele ning interpreteerida tulemust, kuidas läbi viia erinevaid protseduure kasutades erinevaid TW süsteeme, ennetav töö ja valuga tegelemine organsüsteemi ja kogu keha lokomotoorika ja närvisüsteemi seostega, liigestega seonduvad haigused, degeneratiivsed haigused, lyme borrelioos, reuma, põletikud, hulgiskleroos, ALS, polüneuropaatia jms, lähivade haiguste peidetud kliiniliste, biokeemiliste, energeetiliste jm seoste põhjal, jms) (november 2015, Dipl BW M Danz ja Naturopaat U Zirngibl)
 • TW süsteemi põhjalik koolitus seoses taustsüsteemiga füüsilisel, vaimsel ja füsioloogilisel tasandil (aprill 2016, TW eestvedaja ja looja teadlane Marcus Schmieke)
 • TW Med kursus (kuidas luua mustreid ja programme spetsiifilistele analüüsidele, kuidas luua programme MyTimeWaver moodulisse, andmebaaside loomine TW süsteemidesse, praktiline töö) (aprill-mai 2016, Dr med F Meissner)
 • TW Med kursus (sügavam kvantfüüsika mõistmine, sügavam andmebaaside analüüsimine, tarkvaraga seotud töö, tööstrateegia ja andmebaaside tõlgendamine, algpõhjuste leidmine infoväljal) (juuni 2016, Dipl BW M Danz)
 • TW Intensiivkursus (ettevalmistus mentorluseks kasutades TW süsteemi, kuidas luua programme ja interpreteerida analüüside tulemusi, kuidas kasutada TW Med ja Freq süsteemi hüpnoosiseansil, mentaalse, emotsionaalse ja füüsilise fitnessi programmid – sh depressioon, läbipõlemine, hirmud, paanika, unehäired, post-traumaatiline stressihäire ja teised psüühilised häired, lisaks lastele suunatud analüüsid igal tasandil) (detsember 2016, Dipl BW M Danz, Dipl S Kasarei, Dr jur HP U Zirngibl)
 • Laiendatud teraapia strateegiad ja mõtteviis kasutades TW süsteemi (kuidas skaneerida analüüsi tulemusi sügavamal tasandil, nutikad lahendused kasutades erinevaid TW mooduleid, kuidas kasutada kombineeritud andmebaase, mitmekihiline organite koherentsuse analüüs ja põhjuste leidmine, kuidas analüüsida Aura mooduli infot, Cardio/Pulse mooduli praktiline töö) (juuni 2017, Dr med F Meissner)
 • Edasijõudnute süvakursus TW kasutajatele (erinevate TW seadmete ja programmide süsteemne, kombineeritud, efektiivne ja optimaalne kasutus, kliendi probleemide dekodeerimine, kuidas kliendi ajaloo põhjal näha algpõhjusi, kuidas minna süvitsi õige infoga, kuidas optimeerida analüüsi tulemusi efektiivselt) (november 2017, Dr med F Meissner)
 • TW BIZ e ettevõtte analüüsimisele suunatud kursus (blokeeringute ja leidmine ettevõtte energeetikas, uute klientide leidmine ettevõttes, müügitulu kasvatamine, erinevate kriisi- ja konfliktiolukordade analüüsi meetodid, ettevõtte juhtimise tugevdamine, ettevõtte keskkonna ja kinnisvara analüüs, informatsiooni interpreteerimine) (november 2017, Christiane Brand Institute – C Brand ja D Isler)
 • TW Med tase 3+ intensiivkursus (probleemi algpõhjuste leidmine ja analüüs, mitme-tasandiliste probleemide teraapia strateegiad ja andmebaaside kasutamine, optimaalse analüüsi võimalused Aura, Energy Points ja Organ Coherence moodulitega, spetsiifiliste haiguste teraapiavõimalused – tinnitus, vertiigo, ADHD/ADD, südame-veresoonkonna haigused, autoimmuunhaigused) (mai 2018, Dr med F Meissner)
 • Lisaks arvukad webinarid e veebipõhised lühikursused ning 2018 aasta septembris alustatud TW Meistriklass Dr med F Meissneri juhendamisel (hetkel veel käimas).

2018. aastal läbisin ka I astme kiirkursuse EFT e Emotional Freedom Technique ning põhjaliku anatoomia ja füsioloogia kursuse spetsialistile. Varasemalt ja kuni tänaseni tegelen ka reikiga ning olen läbinud koolituse teetatervendamises.

TimeWaver Frequency ja Med seansid
liis@timewaver.ee, 56 217447