+372 56 217 447 | liis@timewaver.ee

Stress ja stressi leevendamine

KUI SUL ON STRESS

Stress emotsionaalne pingeseisund, mis tekib välis- ja sisekeskkonna ulatuslikul muutumisel, nn kohanemissündroom.

Teame kõik, et sõna “stress” on inimeste sõnavaras juba igapäevane. Kahjuks ei teadvustata selle sõna tähendust ja ka stressi olulist mõju kogu inimese organismi toimimisele. Stressi võib tekitada lihtne päevarutiini puudumine mingil ajahetkel, kui on pingelisem aeg. Vahel tunneme seda ka siis, kui oleme oma nn mugavustsoonist välja tulnud ja hakanud kujundama teismoodi elurütmi. Tihti tunnevad inimesed aga vajadust välise toetuse järele, mis tunnustaks ja elaks kaasa emotsionaalsetele raskustele.

Seetõttu ongi ta nö uue elukorraldusega kohanemise protsess, mille käigus vajab inimene lisatuge.

stress ja stressi leevendamine timewaver teraapia abi

stress ja stressi leevendamine timeweaver aitab 03

KUIDAS INFOVÄLJA TERAAPIA AITAB DEPRESSIOONI KORRAL

Stressi saab leevendada ja sellest saab nö tervena läbi tulla, kui inimesel on teatud mõttes tugisüsteem, kuid tänapäeva ülikiires ühiskonnas see enamasti puudub või on väga vähene.

Senise praktika tulemusel koos TimeWaveriga on oluline vaadelda inimest kui tervikut ja nii ka tema stressi tekkimise lugu ja selle arengut, sest sellest võib ja vahel on juba saanud nö korduv muster. Infovälja teraapiaga on võimalik anda inimesele kätte suurem peegel – st et TimeWaver aitab inimesel mitte jääda vaid oma stressi tekitavate teemade ringi, vaid näha suuremat pilti ja nii sealt juba rõõmsamana eluga edasi minna.

KUIDAS TIMEWAVER INFOVÄLJA TERAAPIA TÖÖTAB

TimeWaveri seadme abil luuakse võimalus kaardistada inimese energeetiline seisund. Seda kutsutakse infoväljaks, kuhu on salvestunud mõtted, tunded ja tahe ning samuti mineviku sündmused jm.

Läbi infovälja teraapia on võimalik näha probleemide algpõhjuseid, mis on inimese viinud tänasesse seisundisse, kus ta vajab välist abi. TimeWaveri terapeudi töö on aidata inimesel aru saada, mida tal on endal vaja teha selleks, et oma seisundit paremaks muuta. Seega aitab terapeut inimesel võtta vastutus iseenda elukvaliteedi ja tervise eest.

stress ja stressi leevendamine timewaver infovälja teraapia

TULE KONSULTATSIOONILE

 

30-minutiline eelkonsultatsioon terapeudiga annab täpsema selgituse, mida edasi teha ja millist teraapiat inimene vajab.

Põhiseanss sisaldab inimese põhjalikke energeetilisi analüüse ja kuuajalist igapäevast energeetilist korrastust infoväljas.

Korduvseansside eesmärk on vaadata üle kliendi muutused ning teha vahekokkuvõte.

*   30-minutiline eelkonsultatsioon maksab 20 €


*
   1,5-tunnine põhiseanss maksab 100 €
     


*
   Kõik 1-tunnised korduvseansid maksavad 60€
     

TimeWaver Eesti
Lovistic OÜ (TimeWaver seadmete esindaja Baltimaades ja Soomes)

Tulika 19, A-korpus, 4. korrus, 10613 Tallinn

liis@timewaver.ee

56217447

Kirjuta meile