+372 56 217 447 | liis@timewaver.ee

Healy sageduse teraapia

healy sageduse teraapia timewaver

HEALY – SAGEDUSED SINU ELU JAOKS!


Healy on äärmiselt mitmekülgne ning kaasab endaga nii tervise, heaolu, fitnessi, ilu kui meele valdkonnad.

Sellesse üliandekassse seadmesse on sisestatud õiged programmid kõikidest eluvaldkondadest.

Healy täpseid sagedusi ja mikrovoolu võib kasutada ükskõik millal, ka siis, kui oled liikvel.  See toetab sind igal tasandil.

Tervis – Heaolu – Tasakaal

Healy analüüsib sulle individuaalsed sagedused, mida sa just sel hetkel vajad. Meie soov on aidata sul taastuda ja taastada oma heaolu holistilisel viisil ja jätkusuutlikult.

Kasuta Healyt erinevate haiguste ja mentaalsete probleemide puhul, sportimisel, heaolu ja puhkuse ning taastumise perioodidel. Me soovime, et kõikidel inimestel oleks võimalus elada tervet ja tervislikku elu!

Healy on meditsiiniliselt sertifitseeritud seade ning maailmas esimene kaasaskantav seade, mis aitab toetada erinevate haiguste ravimist, kasutades seejuures oma nutitelefoni! See on mõeldud selleks, et saata sulle õigeid sagedusi, olenemata sellest, kas oled kodus, liikvel, puhkusel või tööl.


Märkus: Teaduslike uuringute ja tõendusmaterjalide vähesuse tõttu ei pruugi üldtunnustatud meditsiin aktsepteerida Beckeri ja Nordenstromi membraani pingesageduse mudelit, mida kasutatakse Healy seadmes.MARKUS SCHMIEKE ja NUNO NINA


Healy süsteem on arendatud välja Saksa teadlase Marcus Schmieke ja Portugali arsti Nuno Nina poolt.
MARKUS SCHMIEKE


 

Marcus Schmieke soov on peale 10-aastast edukat aastat TimeWaveriga, teha kõigile kättesaadavaks oma väljatöötatud terapeutilised süsteemid ning terapeutilised protokollid, mida on katsetatud ja testitud tuhandeid kordi
NUNO NINA


Nuno Nina on 7 integratiivse meditsiini kliiniku juhataja ja rakubioloogia spetsialist. Paljude aastate praktilise töö tulemusena on Nuno Nina kogunud kokku 130 000 sagedust, nn Kuldsagedust ja sidunud need ka konkreetsete haigusmustritega. Tema kogemus enam kui 45 000 patsiendiga, annab meile kindluse ja teadmise, et peaaegu kõiki haigusi on võimalik eristada erineva rakumembraani pingesagedusega.TERVIS ALGAB RAKUST

Sinu tervis saab alguse tervest rakimembraani pingest. Kahe teadlase Robert O. Beckeri ja Bjorn Nordenstromi (Nobeli auhinna komisjoni endine esimees) mudeli järgi on raku membraanipinge häire peaaegu kõigi ägedate ja krooniliste haiguste põhjuseks. Healy on loodud selleks, et rakumembraan tervikuna saaks taastada õige pinge.

Meie rakkudes ja üldse kogu keha ulatuses liiguvad mikrovoolud erinevatel sagedustel. Eelpool nimetatud mudeli kohaselt võib rakumembraani pinge langeda ka vanusega ja haiguste korral. See protsess võib põhjustada valu, põletikku ja raku surma.

Healy eesmärk on neutraliseerida seda protsessi õigete voolude ja sagedustega ning vajaduse korral isegi seda muuta vastupidiseks.

16 PROGRAMMI GRUPPI –
TELLI ENDALE ISIKLIK HEALY


Kõik allolev ja ka lisavõimalused on võimalik kasutada kaasaskantava seadme ja Healy Appiga.

Nendes 16-grupis sisaldub üle 140 erineva programmi, mida saab kerge vaevaga viia üle Healy seadmesse.

 • KULDSAGEDUSED
 • VALU
 • MEDITSIINILNE 1
 • MEDITSIINILINE 2
 • FITNESS
 • ILU
 • NAHK, HAAVAD
 • KAITSEPROGRAMMID
 • PSÜÜHIKA
 • LÄBIPÕLEMINE EHK BURNOUT
 • UNI
 • KOOL,ÕPPIMINE
 • MERIDIAANID 1
 • MERIDIAANID 2
 • TSHAKRAD
 • SÜGAV TSÜKKELhealy sageduse teraapia timewaver

MEIE HEALY TUGI


Healy pakub lisaks eelprogrammeeritud võimalustele ka unikaalset võimalust selleks, et saaksid oma seadmesse omale individuaalse programmi, mille valmistab sulle sinu terapeut.

Võta selleks ametliku esindajaga ühendust, telli endale oma isiklik Healy ja avasta sageduste maailm! Ametliku esindaja kaudu saad HEALY tellida mugavalt ning ilma lisatasudeta.

Kontaktisikuks on Liis Kuurme

TimeWaver Eesti
Lovistic OÜ (TimeWaver seadmete esindaja Baltimaades ja Soomes)

Tõnismägi 3a, 1. korrus, Tõnismäe Stuudio, 10119 Tallinn

liis@timewaver.ee

56217447

Kirjuta meileOLULINE TEADA


INTERNERTI SISU

Autor jätab endale õiguse mitte vastutada esitatud teabe aktuaalsuse, õigsuse, terviklikkuse või kvaliteedi eest. Välistatakse autori vastutusnõudeid, mis viitavad esitatud või kasutamata jäänud materiaalse või immateriaalse kahju hüvitamisele või ebaõige ja mittetäieliku teabe kasutamisele, välja arvatud juhul, kui autor ei ole ilmselgelt tahtlik ega ole teinud ränka hooletusviga. Kõik eripakkumised pole siduvad ja ei seo kohustustega. Autor jätab endale õiguse otseselt muuta lehekülgede osi või kogu pakkumist ilma eraldi väljakuulutamiseta, et kustutada või avaldada ajutiselt või püsivalt avaldust.

AUTORIÕUGUSE JA KAUBAMÄRGISEADUS

Autor püüab austada kasutatud graafika, heli dokumente, videolõike ja tekste autoriõigustega, kasutada oma graafikat, heli dokumente, videolõike ja tekste või kasutada litsentsivaba graafikat, heli dokumente, videolõike ja tekste. Kõik, mida kolmandate osapoolte poolt võivad kaitsta veebisaidi kaubamärgid ja kaubamärgid, on kehtivate kaubamärgiseaduste ja vastavate registreeritud omanike omandiõigused. Lihtsalt mainimine ei tähenda, et kaubamärgid ei ole kaitstud kolmandate isikute õigustega! Autori poolt loodud materjalide autoriõigus jääb alles autorile. Sellise graafika, heli dokumendi, videojärjestuse ja tekstide dubleerimine või kasutamine teistes elektroonilistes või trükitud väljaannetes ei ole lubatud ilma autori selgesõnalise loata.


VIITED JA LINGID

Otsene või kaudne viide välistele Interneti-lehekülgedele (“lingid”), mis ei kuulu autori vastutusalasse, kehtib vastutus ainult juhtudel, kui selle sisu on teadlik ja sisu on tehniliselt võimalik ja mõistlik takistada ebaseadusliku sisuga materjalide kasutamist. Käesolevaga avaldab autori selgesõnaliselt, et linkimise ajal ei ole seotud lehtedel ebaseaduslikku sisu. Autoril ei ole lingitud / seotud osade praegust ja tulevast disaini, sisu ega autoriõigust. Seepärast lahutab see end otseselt kõigi linkide / ühendatud lehtede sisust, mis pärast linkimise seadistamist muudeti. See kehtib kõigile enda pakutavates internetipakkumistes ja viidetena ning külalisteraamatute, arutelufoorumite ja meililisti väliste sissekannete kohta. Ebaseadusliku, vale või mittetäieliku sisu ning eriti sellise teabe kasutamise või sellest mittekasutamise tagajärjel tekkinud kahjude eest vastutab ainult selle lehe pakkuja, kellele see viide tehti, mitte aga see, kes on nende lehtedega linkinud.

SELLE VASTUTUSE VÄLISTAMISE ÕIGUSLIK KEHTIVUS

Seda vastutust mitteavaldavat vastutust tuleb vaadelda Interneti-väljaande osana, millele saadeti sellelt lehelt. Kui selle teksti osad või üksikkompromissid ei ole enam või ei vasta täielikult ülejäänud dokumendi osadele, ei muutu nende sisu ega kehtivus.