Warning: A non-numeric value encountered in /data01/virt66016/domeenid/www.timewaver.ee/htdocs/wp-content/themes/timewaver/includes/core/codeless_slideshow.php on line 59
class="page-template-default page page-id-1088 header_2 page_header_yes nicescroll sticky_active wpb-js-composer js-comp-ver-4.12 vc_responsive">
+372 56 217 447 | liis@timewaver.ee

Warning: A non-numeric value encountered in /data01/virt66016/domeenid/www.timewaver.ee/htdocs/wp-content/themes/timewaver/includes/core/codeless_slideshow.php on line 59

Ettevõtted

TimeWaver BIZ


 

Ettevõtlus on valdkond, kus üksi midagi suurt korda saata on keeruline. Seepärast ju ettevõte luuaksegi, et koos, üksteisele toeks olles otstarbekamalt oma ressursse kasutada. Paraku läheb see hea algne jagamise mõte aeg-ajalt raisku ja siis võib töö tegemisest saada tõeliselt ebameeldiv rutiin. Ja seda isegi juhul, kui see endiselt korralikult raha sisse toob.

Info ajastust infovälja ajastusse

Tänapäeval on ettevõtted harjunud oma ettevõtte ja klientide infot salvestama nö “pilve” ehk cloudi, mis on veebipõhine infovaramu, kust saab iga kell kätte vajamineva info kas telefoni või arvuti teel.

Meie soovime teile tutvustada aga üht teistsugust “pilve”.Kvantväli ehk infovälja pilv


Tänapäeva kvantfüüsika järgi annab kvanttasand nähtavale reaalsusele teatud vormi. See on väli, mis salvestab kogu informatsiooni, mis puudutab mõtteid ja mateeriat.

Kujutlege ette ruuterit, mis annab teile otseühenduse kõikjalt, olenemata kohast ja ajast, just sellest infovälja “pilvest” ning ütleb täpselt sel hetkel asjakohase informatsiooni, mis puudutab teie ettevõtet. Teil oleks otseühendus informatsiooniga, mis puudutab nii füüsilise, psühholoogilise ja ettevõtte protsesside taustsüsteemi, kui ka tasandiga, mis uurib segaseid turuseise, aktsia hindu, ja erisuguseid riski faktoreid ettevõttes. Meil on võimalik tutvustada süsteemi, mis suudab seda kõike analüüsida!

TimeWaver tehnoloogia aitab paremini aru saada kõigist ettevõtet mõjutavatest teguritest ja vaatleb seejuures kõigi mõjutegurite sidusust ehk tervikut. Inimestevahelised suhted, eesmärgid, väärtushinnangud, ressursid, ettevõtte ja turu potentsiaal, konkurendid, kliendid, koostööpartnerid jne.


Kõik see sulandub üheks tervikuks ja samas on võimalik teha süvasukeldumine iga märksõna taga peituvasse informatsiooni. Kohtumisel teostatame põhjaliku analüüsi ja sünteesi soovitud valdkondade kaupa. Oluline eesmärk on siinkohal juurpõhjuste tuvastamine ja positiivsete muutuste jaoks vajalikud fookused.

TimeWaver BIZ – kasuta varjatud potentsiaali!


Sinu ettevõtte ja selle keskkonna infovälja kvantfüüsiline otseliides ongi TimeWaver süsteem. Selle eesmärk on kaardistada taustsüsteemide faktorid, mis mõjutavad teie ettevõtet, ülisuurte andmebaaside kaudu.

Meie arvates on kogu asjakohane ja nö peidetud informatsioon kättesaadav infovälja “pilves” ning seda võib analüüsida nii läbi ettevõtte enda, läbi turu, konkurentsi, töötajate ja ettevõtte juhtkonna isiksuse teemade. Tänapäeva kvantfüüsikud, nagu nt David Bohm, Karl Pribram, Burkhard Heim ja Anton Zeilinger räägivad kõik infoväljast, mis ühendab mõtte ja mateeria.

Viini kvantfüüsik Anton Zeilinger, kelle edulooks oli esimene õnnestunud kvantteleportatsiooni katse, kinnitab, et kõige fundamentaalsel tasandil ei ole reaalsus mitte aine ega substants, vaid puhas informatsioon. Juba Max Planck on kunagi öelnud, et vaim on igasuguse ainese põhiolemus. Kvantfüüsikud David Bohm ja Karl Pribram räägivad samuti infoväljast, mis ühendub mõtte ja mateeriaga. Miks me ise sellist infot siis ei kasuta?


Kvantfüüsika teeb selle teoks!

“See, kes ei ole kvantfüüsikast shokeeritud, ilmselt ei mõista seda”, on Niels Bohr öelnud. Ta on nimelt üks juhtivamaid kvantfüüsika alusepanijaid. Ka teised teadlased, nagu nt Erwin Schrödinger, Carl Friedrich von Weizsäcker, Rupert Sheldrake, Hans Peter Dürr ja Roger Nelson on selgitanud ja rääkinud väljast kui mentaalse ja füüsilise vastastikusest mõjust. Meie nimetame seda lihtsalt infoväljaks. Nad kõik on nõustunud väitega, et teadvus saab otseselt mõjutada materiaalseid protsesse ja neid ka otse mõjutada.Kelle jaoks on TW BIZ abiks?


Ettevõtte juhtkond ja juhtivad töötajad:

Strateegilised protsessid ja otsused saavad olema rohkem reaalsed ja juhitavad. Teekond eduni näib selgem. Inimressurssidega tegelev juhtkond saab olema efektiivsem, samal ajal riskijuhtimine saavutab uue dimensiooni.

Väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted (1-500 töötajat):

Ettevõtte igapäevane juhtimistugi igal alal: finantsid, kliendid, töötajad, projektid, tooted. Intuitsioon saab kindlamaks ja eeldatav saab reaalsuseks.

Juhtimiskonsultandid:

Paku oma klientidele huvitavaid ja täiesti uudesi teenuseid, eemal tavapärastest võimalustest! Saavuta omapärane profiil ja üllata oma kliente aina uuesti ja uuesti.Millisel puhul saab TW BIZ rakendada?


TimeWaver BIZ pakub erinevaid asjakohaseid ideid ja informatsiooni ning toetab tööd järgmistel aladel:

 • strateegilised suunad ja otsused
 • eesmärgile orienteeritud tugi ja kontroll
 • brändimine ja marketing
 • finanstide ja likviidsuse planeerimine
 • investeerimisotsused
 • riskianalüüs
 • inimressursid: töötajate osalus, kriisijuhtimine ja motivatsiooni teemad
 • toote optimeerimine
 • ettevõtte nõrkuste analüüsimine
 • isiklike stressifaktorite tasakaalustamine
 • tuleviku arengu prognoosid
 • kontoriruumide optimeerimine
 • konfliktide lahendamine


TimeWaver MENTORLUS


 

Et paremini aru saada, mis on igapäevatöö ülemäära koormavaks muutumise sisulised põhjused või siis kõige suurema potentsiaaliga arenguperspektiiv, oleme loonud ka TimeWaver mentorluse programmi, mille raames aitame ettevõtte juhtidel/omanikel mõista nende isiklikku arengu keskkonda mõjutavaid tegureid ning selle keskkonna vastavust nende vajadusele ja võimekusele.

Kui juhtide isikliku arengu potentsiaal on võimalustele vastavalt rakendatud, vaatleme edasi ettevõtet kui terviksüsteemi ja hindame selle sidusust ja kooskõla. Seeläbi selgub, mis on ettevõtte tugevad või nõrgad küljed ja miks need just nüüd on esile kerkinud.

Reeglina tekib selle protsessi käigus juhi jaoks igati selge seos nii töö- kui eraelu kitsaskohtade vahel ja selge arusaamine, milliste harjumuste korrigeerimine ja kuidas aitab keeruliseks kujunenud olukorrast välja saada. Edasi võib soovi korral fookusesse võtta osakonnad, projektid, hooned, meeskonnaliikmed jne.


Personaalne MENTORLUS


 

* Personaalse mentorluse hinnaklass koos TimeWaveri tehnoloogia rakendamisega on 60 €/tund. Esmakohtumine kujuneb reeglina kuni kahetunniseks aruteluks.

* Ettevõtte diagnostika ja analüüs eeldavad investeeringut 200 €/tund. Korralik eeltöö säästab aega ja raha ning koos läbitud analüüs ja süntees aitavad investeeritud raha kiiresti ja mitmekordselt ettevõttesse tagasi teenida.

Kõigil meie mentorlusprogrammidel on 100% raha tagasi garantii. Tänaseks on meil ettevõtete seas poolsada rahulolevat klienti ja raha tagastamiseks pole põhjust olnud.

Minu koostööpartneriteks on täna mitmed koolitajad ja coachid, kelle jaoks on antud tehnoloogia kiired lahendused heaks käepikenduseks.