+372 56 217 447 | liis@timewaver.ee

Eraklient

med_large

TimeWaver on vajalik igaühele, kes tunneb, et on mingil eluperioodil jäänud hätta enese mõtete ja tunnetega. Igapäevane stress, depressioon, üksindustunne jne on mõisted, mida kuuleme iga päev aina rohkem. Samuti kuuleme, et inimesed on hakanud otsima abi oma õnne leidmiseks. Kas teadsid, et ÕNNETUNNE on sinu sees juba olemas, aga see on vaja lihtsalt jälle üles leida?

TimeWaveri abiga saame aidata sul leida üles põhjused, miks nt õnnetunne ja tasakaal ning motivatsioon tegutsemiseks on kadunud, et töö ja suhted oleksid rohkem rahuldust pakkuvamad jpm!

Selle seadme abil skanneerime Sinu infovälja, koostame vajaliku teraapiakava, et parandada Sinu enesetunnet.

TimeWaver™ tehnoloogia abil saame analüüsida ja uurida konkreetse inimese energeetilist ja seda mõjutavat psühho-emotsionaalset seisundit. Asjatundja saab TimeWaver™ seadmete abil näiteks ka füüsiliselt tervel inimesel aidata leida kujunevaid stressikoldeid ja nende põhjuseid, et juba eos vältida haiguslikke protsesse. TimeWaver™ seadmete kasutamine avab tervise- ja muude eluprobleemide põhjuste ning tagajärgede likvideerimisel uue dimensiooni, pakkudes inimesele holistilist korrastamist ehk tervendamist tema enda infoväljas.

Peamine on seejuures asjaolu, et isik ise tegeleb oma fookust hoides ja suhtumist ning harjumusi muutes aktiivselt soovitud seisundi loomisega.

Informatsioonikategooriate 10 tasandit TimeWaver’is:

* Energia tasand – energiakeskuste, punktide ja meridiaanide tasakaalustamine
* Sageduslik tasand – keha organite ja haiguslike nähtude võnkesageduste võrdlemine
* Sümptomaatiline tasand – meditsiinis tunnustatud andmebaaside kogum
* Süsteemne tasand
– perekondlikud ja karmakonfliktid
* Füsioloogilised protsessid – käsitlevad geneetikat, rakubioloogiat läbi organi funktsioonide
* Psüühiline tasand
– positiivsed taotlused ja fookus
* Infotasand – homöopaatia, õie-essentsid, spagüürilised ravimid
* Puhastus – probleemsete võnkemustrite puhastamine energiaväljades
* Bakterid, viirused, parasiidid ja seened – toime tasakaalustamine
* Spirituaalne tasand – mantrad, yantrad, meditatsioonid

Täiendavad holistilised rakendused:
* Majandustegevuse analüüs
* Hoonete ja kinnistute analüüs
* Veterinaarmeditsiin
* Stressi põhjuste avastamine
* Isikliku arengu juhendamine
* Süsteemiteraapia ehk pere- ja ettevõtte konstellatsioonid
* Sportlaste nõustamine

Frequency seade toetab kehalisi tervenemisi rakutasandil (näiteks nagu peavalud, õlavalud, seljavalud, migreen, lihasvalud, stress, depressioon, ärevushäired, unetus, paanikahood, põletikud, haavaravi, kehakaalu reguleerimine, psoriaas, mälu parandamine, organismi puhastamine, immunsüsteemi tugevdamine, silmanägemise parandamine, jne).

timewaver frequency infovälja teraapia
TimeWaver Frequency tehnoloogia on väljatöötatud selleks, et tervendada raku keskkonda ja eriti mitokondreid, toetamaks rakkude omavahelist suhtlemist, ainevahetust ning jagunemist nagu ka loomulikku rakumembraani võimekust vahetada infot.

Miks sageduse teraapia Sulle kasulik on? Inimese keha koosneb umbes 55 triljonist rakust ja iga rakk kannab endas olulist informatsiooni kehas toimuva kohta. Kui soovime seda mõista ja rakkudega suhelda, tuleb meil osata rakkude keelt. Selleks keeleks on võnkesagedused. Teaduslikult on kindlaks tehtud, et igal rakul on oma unikaalne võnkesagedus. Kui raku võnkesagedus mingil põhjusel muutub, mis on põhjustatud näiteks elustiilist, stressi olukorrast  jne, siis muutub ka meie enesetunne ning ühel hetkel tunneme juba ka kuskil füüsilist valu.  Läbi raku võnkesageduse tasakaalustamise protsessi, mille käigus rakk saavutab oma loomuliku sageduse  saame toetada sinu tervenemist.

Infovälja sageduse teraapiat tehaksegi TimeWaver Frequency seadmega, mis toetab kehalisi tervenemisi rakutasandil ja taastab sinu raku loomuliku võnkesageduse. TimeWaveri seadmete näol on  tegemist suhteliselt uue võimalusega, sest seade on loodud 10 aastat tagasi. Seadme kasutamise käigus inimeste abistamisel on saavutatud aga juba märkimisväärselt edukaid tulemusi.

Mõned näited erinevatest võimalustest tervetele inimestele:

* intuitsiooni tugevdamine

* energiataseme tõstmine

* organismi puhastamine

* immuunsüsteemi tugevdamine

* keskendumise parandamine

* silmanägemise parandamine jne.


TimeWaver Frequency erinevad teraapiad ja võimalused toetamaks kehalisi tervenemisi:

Lokomotoorse süsteemi mikrovoolu teraapia ehk valu-teraapia
Mikrovoolu teraapias (ingl MCT) kasutatakse akuutse ja kroonilise valu leevendamiseks nii lokaalselt kui üle kogu keha madalsageduslikku voolu, asetades elektroodid täpselt määratud kohta. Meetod võimaldab tervendada nii lihaste kui ka luude ja liigestega seonduvaid haigusnähte nagu näiteks selgroo degeneratiivsed probleemid ja artroos.

Kraniaalne elektroteraapiline stimulatsioon (CES) mentaalsete probleemide teraapiaks
Kasutatakse alljärgnevate nähtude puhul: ärevus- ja unehäired, alkoholi- ja uimastisõltuvuse probleemid ning depressioon. Meetod on andnud häid tulemusi krooniliste vaimsete haiguste täiendteraapiana.

Galvaaniline mikrovoolu teraapia (GMCT) ehk alalisvoolu teraapia
See metoodika sai nime patarei leiutaja Luigi Galvani järgi. Madala intensiivsusega alalisvoolu on kasutatud teraapia meetodina 19 sajandist alates. Voolu abil stabiliseeritakse elektriline pinge raku tasandil, mis toetab keha uuenemise ja enesetervendamise võimet. Alalisvoolu teraapiat
kasutatakse nt reuma, närvi ja liigeseprobleemide, vereringe ja ainevahetuse häirete ning haavade paranemise kiirendamiseks. Häid tulemusi on saavutatud ka ärevushäirete ja depressiooni puhul. Aitab ka fibromüalgia (krooniline valu ja väsimus lihastes, sidekoes ja kõõlustes) ning diabeedi puhul.

Transkraniaalne stimulatsioon (TCS)
See teraapiameetod pärineb Prantsusmaalt eelmise sajandi algusest ning seda on põhjalikult
uuritud ja arendatud endises Nõukogude Liidus 40-ndatest aastatest tänapäeva. Selle meetodi terapeutiline toime seisneb endogeensete (kehaomaste) opioidide ehk endorfiinide aktiivsuse stimuleerimises ja seega ajukoore erutuvuse reguleerimises. Meetodi käigus mõjutatakse ajukoore düsfunktsiooni läbi kolba madalsagedusliku vooluga.
Sealhulgas saab toetada erinevat valuravi, anesteesiat, epilepsiat ehk langetõve, mao limaskesta haavandite, põlve või puusa osteoartriidi ehk liigesepõletiku ravi.

Integreeritud kasutusvõimalused
Oleme lisanud üldtunnustatud sagedusravile oma andmebaasid ning seeläbi leidnud tõhusa abi parasiitide, seente, mürkide ja stressi puhul, aga ka erinevate organite sidususe ja toime korrastamiseks. Tavameditsiin paraku seda metoodikat ei tunnusta seoses teadusliku tõestusmaterjali nappusega.

Energia ja meridiaani teraapia, mis tugineb traditsioonilisele Hiina meditsiinile. Väga täpselt valitud sagedusega mikrovoolu kasutatakse konkreetsete meridiaanipunktide mõjutamisel.
Meridiaanid koosnevad nimetatud punktidest, mis omavad füsioloogiliselt määratletud elektrilist takistust ning on seetõttu oma olemuselt sarnased lihaskiududele ja vereringele.

TimeWaveri tutvustamisel kasutatud mõisted ja näidustused ei ole seotud haigustega meditsiinilises tähenduses vaid tähistavad konkreetseid veerge süsteemi andmebaasis. Kuna tegemist ei ole meditsiinilise ravimeetodiga, siis mõisted „ravima“ ja „tervendama“ on kasutusel selleks, et stimuleerida positiivset mõtlemist ja enesesisendust. See aitab nii tehnoloogia kasutajal kui kliendil oma soove ja kujutluspilti paremini fokusseerida. Kui soovid informatsiooni Frequency seadme uurimistulemuste kohta, saad ingliskeelse broshüüri alla laadida siit.


Põhiteraapia hind:

 

Esmane konsultatsioon 30 min – 20 €
Esmase konsultatsiooni käigus tutvustame lähemalt TW tehnoloogiat ning kaardistame kliendi põhiprobleemi lahenduse käigu.

Esmase konsultatsiooni järgne põhiseanss 1,5 h – 100 €.
Analüüsime juba eelnevalt konsultatsiooni käigus püstitatud probleemide algpõhjuseid. Sõnastame muutuseks vajalikud taotlused ja lepime kokku, millised on järgmised sammud (milliseid tegevusi, praktikaid ja hoiakuid on vaja, et reaalsete tulemusteni jõuda). Seansi järgselt toimub ka TW seadme poolt infovälja tasakaalustus 4 nädalat (vaibide saatmine).

NB! Esmast konsultatsiooni ja põhiseanssi on soovitav teha ühekorraga, siis tuleks arvestada 2 tunniga ning selle hind on 120 €. 

Kõik järgmised seansid ehk kordusseansid on 1 h – 60 €.
Korduvseansside vajadus on individuaalne ning teinekord pole selleks vajadustki. Korduvseansside eesmärk on vaadata üle kliendi muutused ning teha vahekokkuvõte. Lisaks on võimalik püstitada uued taotlused, millega TW seade saadab samuti 4 nädala jooksul infovälja tasakaalustust.

Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20%

 Sageduse teraapia


Esmaseanss 25 €
5 x kaart 99 €
10 x kaart 199 €
Tavaliselt kestab üks seanss 1-1,5 t. 

Võta ühendust Liis Kuurmega, et saada täpsem info, mitu seanssi vajad. 

NB! Kui soovid teraapiat teha oma kodus, on võimalik rentida ka koduseade. 
1 kuu rendi hind on 350 €.

Sageduse teraapiat tehakse TimeWaver Frequency seadmega, mis toetab kehalisi tervenemisi rakutasandil (näiteks nagu peavalud, õlavalud, seljavalud, migreen, lihasvalud, stress, depressioon, ärevushäired, unetus, paanikahood, põletikud, haavaravi, kehakaalu reguleerimine, psoriaas, mälu parandamine, organismi puhastamine, immunsüsteemi tugevdamine, silmanägemise parandamine, jne).


Võta ühendust Liis Kuurmega, et saada täpsemat infot võimaluste kohta! Üldiselt soovitame alati teha läbi eelnevalt TW põhiseanss, et kaardistada oma sümptomite algpõhjused ja neid ka energeetiliselt lahendada.


Paketid

Töötasime välja erinevad paketid, sest oleme näinud, et ühest teraapiaseansist tihti ei piisa. Edulood näitavad aga, et kui inimene panustab oma tervenemisse rohkem aega, on kõik võimalik!

Pakett 1: 1 x põhiteraapia + 5 x sageduse teraapia = 199 € (tavahind 245 €)
Pakett 2: 1 x põhiteraapia + 10 x sageduse teraapia = 299 € (tavahind oleks 370 €)
Pakett 3: 6 kuud nö põhiteraapia abonement, esmakülastus 2 h + 5 x 1 h = 390 € (tavahind 420 €)

 


Kinkekaart

Kui soovid soetada meie kinkekaarti sõbrale, kolleegile, võta meiega ühendust ja saadame Sulle kinkekaardi postiga või elektrooniliselt!

TimeWaver™ seadmega töötaval isikul ei pea olema meditsiinilist haridust, sest teenus ei kvalifitseeru terviseteenuseks. Seadme kasutamine ei asenda arstiabi, vaid on täiendav teraapia, mis aitab kaasa haiguste taandumisele ja haigusnähtude ennetamisele. Sellega ei tohi asendada juba käimasolevat ravi.

Liis Kuurme

timewaver eesti infovälja terapeut liis kuurmeOlen alates TimeWaver tehnoloogia Eestisse tulemisest olnud pühendunud tööle selle vaimustava seadmega. Olen läbinud mitmeid vastavaid koolitusi ning arendan ennast pidevalt antud vallas. Koolitused ja eneseareng on jätkuv ning isiklikult näen, et TimeWaveri “maailm” on põhjatu ja ääretu ning nii, nagu õpitakse mängima muusikalist instrumenti aastaid ja aastaid, õpin ka mina!
Varasemalt ja kuni tänaseni tegelen ka reikiga ning olen läbinud koolituse ka teetatervendamises. Mulle meeldib olla teejuhiks/kaaslaseks/abistavaks käeks neile, kellel on abi vaja. TimeWaveri metoodika ja andmebaas oma võimetega on minule, kui terapeudile suurepäraseks vahendiks tuua kliendi alateadvuses peidus olev info tema teadvusesse, see analüüsida ning leida lahendus sellest vabanemiseks, kui info teda ei teeni. Minu ülesanne on aidata inimesel leida oma eluetappidel fookus ning seeläbi saavutada püsivalt terve, harmooniline ja õnnelik elu.

Samuti olen spetsialiseerunud TimeWaver Frequency seadmega töötamisele, mis annab võimaluse aidata inimest akuutsete probleemide puhul. Frequency seadmega viiakse sageduste kaudu inimese keharakud nende õigetele sagedustele ning tulemused on seda kiiremad!
Lisaks on Lovistic OÜl ja minul ainuesindusõigused TimeWaver kaubamärgile nii Eestis, Lätis, Leedus kui Soomes.
TimeWaver Frequency ja Med seansid  
liis@timewaver.ee, 56 217447

Malle Kukke

timeweaver eesti infovälja teraapia malle kukke

Uudishimu ja soov omada tervikpilti inimese ning maailma seostest on olnud minu suunanäitajateks enesearengu teel. Minu kohtumine TimeWaveriga oli otsene vastus minu soovile – leida veel parem tööriist, kuidas inimesi kiiremini ja mõjusamalt aidata. Viimased seitse aastat olen holistilise terapeudina nõustanud inimesi nende elu keerdkäikudes, praktiseerinud erinevaid energiaseansse ja juhendanud rännakuid alateadvuse sisemaastikel. TimeWaveri abil ma näen kui mahukas ja mitmeplaaniline on info meie energiaväljas, kuidas oleme seotud oma ajalooga ja kuidas oleme juba loonud tulevikumustreid. Seades aga uued fookused oma elule on võimalik  integreerida alateadvuslikud haavad tervendatud kujul sinu väärtuslikuks elukogemuseks.

Inimese areng kulgeb justkui spiraali mööda, saades teadlikumaks iseendast ja maailmas. Muutusteks on oluline soov ja tahe ning julgus võtta vastutus iseenda ees, siis saab aidata ka TimeWaver liikuda kvanthüppega edasi. See imeline tehnoloogia on justkui kingitus tulevikust tänapäeva. Olen läbinud terapeudi koolituse Holistilises Instituudis ja mitmeid TimeWaveriga seonduvaid koolitusi Saksamaal ja Slovakkias. Iga klient on aga justkui jätkukoolitaja avades ukse energiamaailma, kus on üle poole miljoni energiamustri. Meie kohtumisel soovin olla hoolivaks teejuhiks, aidates sul saada kontakti sellega, mida sa tegelikult soovid.

TimeWaver Med seansid   

malle@timewaver.ee, 50 82 502

Madis Altroff

timewaver eesti infovälja teraapia madis altroff

 

 

TimeWaver Frequency ja Med seansid
madis@timewaver.ee, 50 93353

 

 

 

Aivar Haller

timewaver eesti infovälja teraapia aivar hallerOlen mentorina inimesi ja ettevõtteid aidanud enam kui 10 aastat. Viimase aasta jooksul olen selleks edukalt kasutanud TimeWaveri abi. Minu poole pöörduvad reeglina inimesed, kes on oma eesmärgid tavapärasest kõrgemale seadnud ja sellele vastavaid takistusi kohanud. Minu jaoks ei ole vahet, kas probleem (soovitu ja tegelikkuse erinevus) on isiklikku laadi või seotud suurema hulga inimestega – mulle on tähtis, et inimesed otsivad oma probleemile sisulist lahendust, mitte võimalust „fassaadi korrastada“.

TimeWaver Med seansid, mentorlus 
aivar@timewaver.ee, 516 2211

timewaver eesti infovälja teraapia loomadele

TimeWaver seadme abil saab kaardistada ka koerte, kasside, hobuste energeetilist olukorda ning saata üle infovälja neile toetavat vibratsiooni.

Loomade infovälja mustri sisse skanneerimiseks on vaja mõned looma karvad, looma nimi, sünniaeg ja -koht.

Loomade analüüs koos 4-nädalase toetusega üle infovälja saab teha ca 1-tunnise seansina ning selle hind on 60 €.