Warning: A non-numeric value encountered in /data01/virt66016/domeenid/www.timewaver.ee/htdocs/wp-content/themes/timewaver/includes/core/codeless_slideshow.php on line 59
class="page-template-default page page-id-1086 header_2 page_header_yes nicescroll sticky_active wpb-js-composer js-comp-ver-4.12 vc_responsive">
+372 56 217 447 | liis@timewaver.ee

Warning: A non-numeric value encountered in /data01/virt66016/domeenid/www.timewaver.ee/htdocs/wp-content/themes/timewaver/includes/core/codeless_slideshow.php on line 59

Seansi kirjeldus

med_large

TimeWaver on vajalik igaühele, kes tunneb, et on mingil eluperioodil jäänud hätta enese mõtete ja tunnetega. Igapäevane stress, depressioon, üksindustunne jne on mõisted, mida kuuleme iga päev aina rohkem. Samuti kuuleme, et inimesed on hakanud otsima abi oma õnne leidmiseks. Kas teadsid, et ÕNNETUNNE on sinu sees juba olemas, aga see on vaja lihtsalt jälle üles leida?

TimeWaveri abiga saame aidata sul leida üles põhjused, miks nt õnnetunne ja tasakaal ning motivatsioon tegutsemiseks on kadunud, et töö ja suhted oleksid rohkem rahuldust pakkuvamad jpm!

Selle seadme abil skanneerime Sinu infovälja, koostame vajaliku teraapiakava, et parandada Sinu enesetunnet.

TimeWaver™ tehnoloogia abil saame analüüsida ja uurida konkreetse inimese energeetilist ja seda mõjutavat psühho-emotsionaalset seisundit. Asjatundja saab TimeWaver™ seadmete abil näiteks ka füüsiliselt tervel inimesel aidata leida kujunevaid stressikoldeid ja nende põhjuseid, et juba eos vältida haiguslikke protsesse. TimeWaver™ seadmete kasutamine avab tervise- ja muude eluprobleemide põhjuste ning tagajärgede likvideerimisel uue dimensiooni, pakkudes inimesele holistilist korrastamist ehk tervendamist tema enda infoväljas.

Peamine on seejuures asjaolu, et isik ise tegeleb oma fookust hoides ja suhtumist ning harjumusi muutes aktiivselt soovitud seisundi loomisega.

Informatsioonikategooriate 10 tasandit TimeWaver’is:

* Energia tasand – energiakeskuste, punktide ja meridiaanide tasakaalustamine
* Sageduslik tasand – keha organite ja haiguslike nähtude võnkesageduste võrdlemine
* Sümptomaatiline tasand – meditsiinis tunnustatud andmebaaside kogum
* Süsteemne tasand
– perekondlikud ja karmakonfliktid
* Füsioloogilised protsessid – käsitlevad geneetikat, rakubioloogiat läbi organi funktsioonide
* Psüühiline tasand
– positiivsed taotlused ja fookus
* Infotasand – homöopaatia, õie-essentsid, spagüürilised ravimid
* Puhastus – probleemsete võnkemustrite puhastamine energiaväljades
* Bakterid, viirused, parasiidid ja seened – toime tasakaalustamine
* Spirituaalne tasand – mantrad, yantrad, meditatsioonid

Täiendavad holistilised rakendused:
* Majandustegevuse analüüs
* Hoonete ja kinnistute analüüs
* Veterinaarmeditsiin
* Stressi põhjuste avastamine
* Isikliku arengu juhendamine
* Süsteemiteraapia ehk pere- ja ettevõtte konstellatsioonid
* Sportlaste nõustamine

Frequency seade toetab kehalisi tervenemisi rakutasandil (näiteks nagu peavalud, õlavalud, seljavalud, migreen, lihasvalud, stress, depressioon, ärevushäired, unetus, paanikahood, põletikud, haavaravi, kehakaalu reguleerimine, psoriaas, mälu parandamine, organismi puhastamine, immunsüsteemi tugevdamine, silmanägemise parandamine, jne).

timewaver frequency infovälja teraapia
TimeWaver Frequency tehnoloogia on väljatöötatud selleks, et tervendada raku keskkonda ja eriti mitokondreid, toetamaks rakkude omavahelist suhtlemist, ainevahetust ning jagunemist nagu ka loomulikku rakumembraani võimekust vahetada infot.

Miks sageduse teraapia Sulle kasulik on? Inimese keha koosneb umbes 55 triljonist rakust ja iga rakk kannab endas olulist informatsiooni kehas toimuva kohta. Kui soovime seda mõista ja rakkudega suhelda, tuleb meil osata rakkude keelt. Selleks keeleks on võnkesagedused. Teaduslikult on kindlaks tehtud, et igal rakul on oma unikaalne võnkesagedus. Kui raku võnkesagedus mingil põhjusel muutub, mis on põhjustatud näiteks elustiilist, stressi olukorrast  jne, siis muutub ka meie enesetunne ning ühel hetkel tunneme juba ka kuskil füüsilist valu.  Läbi raku võnkesageduse tasakaalustamise protsessi, mille käigus rakk saavutab oma loomuliku sageduse  saame toetada sinu tervenemist.

Infovälja sageduse teraapiat tehaksegi TimeWaver Frequency seadmega, mis toetab kehalisi tervenemisi rakutasandil ja taastab sinu raku loomuliku võnkesageduse. TimeWaveri seadmete näol on  tegemist suhteliselt uue võimalusega, sest seade on loodud 10 aastat tagasi. Seadme kasutamise käigus inimeste abistamisel on saavutatud aga juba märkimisväärselt edukaid tulemusi.

Mõned näited erinevatest võimalustest tervetele inimestele:

* intuitsiooni tugevdamine

* energiataseme tõstmine

* organismi puhastamine

* immuunsüsteemi tugevdamine

* keskendumise parandamine

* silmanägemise parandamine jne.


TimeWaver Frequency erinevad teraapiad ja võimalused toetamaks kehalisi tervenemisi:

Lokomotoorse süsteemi mikrovoolu teraapia ehk valu-teraapia
Mikrovoolu teraapias (ingl MCT) kasutatakse akuutse ja kroonilise valu leevendamiseks nii lokaalselt kui üle kogu keha madalsageduslikku voolu, asetades elektroodid täpselt määratud kohta. Meetod võimaldab tervendada nii lihaste kui ka luude ja liigestega seonduvaid haigusnähte nagu näiteks selgroo degeneratiivsed probleemid ja artroos.

Kraniaalne elektroteraapiline stimulatsioon (CES) mentaalsete probleemide teraapiaks
Kasutatakse alljärgnevate nähtude puhul: ärevus- ja unehäired, alkoholi- ja uimastisõltuvuse probleemid ning depressioon. Meetod on andnud häid tulemusi krooniliste vaimsete haiguste täiendteraapiana.

Galvaaniline mikrovoolu teraapia (GMCT) ehk alalisvoolu teraapia
See metoodika sai nime patarei leiutaja Luigi Galvani järgi. Madala intensiivsusega alalisvoolu on kasutatud teraapia meetodina 19 sajandist alates. Voolu abil stabiliseeritakse elektriline pinge raku tasandil, mis toetab keha uuenemise ja enesetervendamise võimet. Alalisvoolu teraapiat
kasutatakse nt reuma, närvi ja liigeseprobleemide, vereringe ja ainevahetuse häirete ning haavade paranemise kiirendamiseks. Häid tulemusi on saavutatud ka ärevushäirete ja depressiooni puhul. Aitab ka fibromüalgia (krooniline valu ja väsimus lihastes, sidekoes ja kõõlustes) ning diabeedi puhul.

Transkraniaalne stimulatsioon (TCS)
See teraapiameetod pärineb Prantsusmaalt eelmise sajandi algusest ning seda on põhjalikult
uuritud ja arendatud endises Nõukogude Liidus 40-ndatest aastatest tänapäeva. Selle meetodi terapeutiline toime seisneb endogeensete (kehaomaste) opioidide ehk endorfiinide aktiivsuse stimuleerimises ja seega ajukoore erutuvuse reguleerimises. Meetodi käigus mõjutatakse ajukoore düsfunktsiooni läbi kolba madalsagedusliku vooluga.
Sealhulgas saab toetada erinevat valuravi, anesteesiat, epilepsiat ehk langetõve, mao limaskesta haavandite, põlve või puusa osteoartriidi ehk liigesepõletiku ravi.

Integreeritud kasutusvõimalused
Oleme lisanud üldtunnustatud sagedusravile oma andmebaasid ning seeläbi leidnud tõhusa abi parasiitide, seente, mürkide ja stressi puhul, aga ka erinevate organite sidususe ja toime korrastamiseks. Tavameditsiin paraku seda metoodikat ei tunnusta seoses teadusliku tõestusmaterjali nappusega.

Energia ja meridiaani teraapia, mis tugineb traditsioonilisele Hiina meditsiinile. Väga täpselt valitud sagedusega mikrovoolu kasutatakse konkreetsete meridiaanipunktide mõjutamisel.
Meridiaanid koosnevad nimetatud punktidest, mis omavad füsioloogiliselt määratletud elektrilist takistust ning on seetõttu oma olemuselt sarnased lihaskiududele ja vereringele.

TimeWaveri tutvustamisel kasutatud mõisted ja näidustused ei ole seotud haigustega meditsiinilises tähenduses vaid tähistavad konkreetseid veerge süsteemi andmebaasis. Kuna tegemist ei ole meditsiinilise ravimeetodiga, siis mõisted „ravima“ ja „tervendama“ on kasutusel selleks, et stimuleerida positiivset mõtlemist ja enesesisendust. See aitab nii tehnoloogia kasutajal kui kliendil oma soove ja kujutluspilti paremini fokusseerida. Kui soovid informatsiooni Frequency seadme uurimistulemuste kohta, saad ingliskeelse broshüüri alla laadida siit.

Kuidas näeb välja innovaatiline infovälja sageduse teraapiaseanss?

 • Kui klient on valmis küsima endalt “MIKS mul see probleem on tekkinud?” ning otsustab nõustamisele tulla, siis kõigepealt kaardistatakse kliendi probleemi põhjus ning taustalugu, mis võtab aega ca 30 minutit;
 • Peale seda luuakse unikaalne kliendiprofiil TimeWaver infovälja sageduse kvantseadmesse;
 • Järgnevalt saab alustada kliendi nõusolekul teraapiaseansiga, milles käigus tehakse psühhosomaatiliste protsesside analüüs alateadvuse tasandil.
 • Selle tulemusel on võimalik leida üles need algsed põhjused, millest on tekkinud probleemkohad.
 • Probleemi põhjuste analüüsi käigus saadud vastustele on võimalik seada paika kliendi edasine fookus ning paika panna kuuajane tegevuskava probleemi lahendamiseks.
 • Kuu jooksul saab klient helistada, kirjutada, nõu küsida ning vaheanalüüside tulemusi teada saada, kuidas protsess on kulgenud.
 • Ühe kuu möödudes tehakse kokkuvõte, vaadatakse kliendi soovil üle, mis on muutnud, kuidas protsess on kulgenud ning otsustatakse edasine tegevuskava.

Korduvseansside vajadus on individuaalne ning teinekord pole selleks vajadustki. Korduvseansside eesmärk on vaadata üle kliendi muutused ning teha vahekokkuvõte. Lisaks on võimalik püstitada uued taotlused, millega TW seade saadab samuti 4 nädala jooksul infovälja tasakaalustust.

 


Kuidas näeb välja sageduse teraapiaseanss?

 • Esmasel kliendikohtumisel kuulatakse ära kliendi probleem ning kaardistatakse edasine tegevuskava.
 • Üldiselt oleks enne teraapia algust soovitatav läbida ka infovälja sageduse teraapia seanss, mille käigus analüüsitakse psühhosomaatilist olukorda.
 • Sageduse teraapia käigus luuakse unikaalne kliendiprofiil TimeWaver sageduse seadmesse, mis töötab mikrovoolu põhimõttel.
 • TimeWaver sageduse seadmes on andmebaas kõikide inimorganismis leiduvate keharakkude pingesageduste kohta ning seansside käigus tasakaalustatake keharakkude pingesagedust mikrovooluga, kusjuures seade võtab arvesse kliendi unikaalset profiili.
 • Lepitakse kokku seansside arv, kui palju võiks antud probleemi korral vastuvõtte teha, sügavamate probleemide korral jääb see vahemikku 5-10 korda.

Kui samal ajal on käimas ka arstiga kooskõlastatud ravikuur, siis tuleb sellega kindlasti jätkata, sest TimeWaver sageduse teraapia toetab kehalist tervenemist rakkude tasandil ning on seega nö täiendprotseduur olemasolevale raviviisile.

Sageduse teraapiat tehakse TimeWaver Frequency seadmega, mis toetab kehalisi tervenemisi rakutasandil (näiteks nagu peavalud, õlavalud, seljavalud, migreen, lihasvalud, stress, depressioon, ärevushäired, unetus, paanikahood, põletikud, haavaravi, kehakaalu reguleerimine, psoriaas, mälu parandamine, organismi puhastamine, immunsüsteemi tugevdamine, silmanägemise parandamine, jne).