+372 56 217 447 | liis@timewaver.ee

Infovälja sageduse teraapia


INFOVÄLJA SAGEDUSE  TERAAPIA


 

Miks sageduse teraapia Sulle kasulik on?

Inimese keha koosneb umbes 55 triljonist rakust ja iga rakk kannab endas olulist informatsiooni kehas toimuva kohta. Kui soovime seda mõista ja rakkudega suhelda, tuleb meil osata rakkude keelt. Selleks keeleks on võnkesagedused. Teaduslikult on kindlaks tehtud, et igal rakul on oma unikaalne võnkesagedus. Kui raku võnkesagedus mingil põhjusel muutub, mis on põhjustatud näiteks elustiilist, stressi olukorrast  jne, siis muutub ka meie enesetunne ning ühel hetkel tunneme juba ka kuskil füüsilist valu.  Läbi raku võnkesageduse tasakaalustamise protsessi, mille käigus rakk saavutab oma loomuliku sageduse  saame toetada sinu tervenemist.

Infovälja sageduse teraapiat tehaksegi TimeWaver Frequency seadmega, mis toetab kehalisi tervenemisi rakutasandil ja taastab sinu raku loomuliku võnkesageduse. TimeWaveri seadmete näol on  tegemist suhteliselt uue võimalusega, sest seade on loodud 10 aastat tagasi. Seadme kasutamise käigus inimeste abistamisel on saavutatud aga juba märkimisväärselt edukaid tulemusi. 

TimeWaver Frequency tehnoloogia on väljatöötatud selleks, et tervendada raku keskkonda ja eriti mitokondreid, toetamaks rakkude omavahelist suhtlemist, ainevahetust ning jagunemist nagu ka loomulikku rakumembraani võimekust vahetada infot.


stress ja stressi leevendamine timeweaver aitab infovälja teraapia


TOETA OMA RAVI JA TERVENEMIST SAGEDUSE TERAAPIAGA


Kas suudad ette kujutada, et oled jälle valuvaba? Et võid seljataha jätta kroonilised haigused? Või et suudad saavutada oma ideaalkehakaalu ning olla oma tippvormis?

Meie saame toetada Sinu tervenemist! Ülitäpsete sageduste kasutamine teraapia käigus toetab sinu tervenemist.  Saame sind toetada erinevate eesmärkide saavutamisel – näiteks õppimisel, sõltuvustest vabanemisel võ siis suhete parandamisel.

Samuti on infovälja sageduse teraapia tõhus abiline, kui sind vaevavad valud, mõni mentaalne häda, depressioon või ärevus.


MEIL ON KAASAEGNE TEHNOLOOGIA

Infovälja teraapia läbiviimisel kasutame spetsiaalseid TimeWaver võnkeseadmeid, mis suudavad  mõõta inimese energeetilist seisundit ning seda tervenemise suunas mõjutada. Need seadmed on ülitäpsed ning annavad meile informatsiooni selle kohta, mis Sul viga on.

TimeWaveri terapeudi töö on seotud inimese võnkesageduse kaardistamisega ning vaeguste tegelike põhjuste väljaselgitamisega. Meie sertifitseeritud terapeudid suudavad aidata kaasa Sinu tervenemisele kasutades selleks kaasaaegset  ja Saksamaal sertifitseeritud tehnoloogiat.Kellele meie teraapia sobib?


TimeWaveri kõrgtehnoloogilised seadmed võimaldavd meil kaardistada inimese energeetilist seisundit. Seda kutsutakse ka inimese infoväljaks.

Infovälja sageduse teraapia sobib kõigile. TimeWaver Eesti Keskus tegeleb ainsana Eestis infovälja teraapiaga.

Infovälja teraapia annab sulle mõõdetava heaolu muutuse.

Meie peamisteks tööriistadeks on kvant-resonants seadmed, mille abil me tuvastame sinu probleemi ja saame selgelt aru, mida peab sinu heaolu parandamiseks tegema.

Meil on olmas vastused sinu küsimustele:

* Miks on inimsuhted lähedastega nii keerulised?
* Miks mu elus ei ole armastust?
* Miks minu elu- ja tööplaanid ei suju?
* Miks mul ei ole piisavalt raha ja kuidas oma sissetulekut suurendada?
* Miks mu äriprojekt korralikult käima ei lähe ja mida teha, et see õnnestuks?
* Miks mu tervis üha sagedamini tõrgub?

Vastuvõtule tulemiseks ei ole mingisuguseid ealisi, füüsilisi ega muid piiranguid.Mille puhul infovälja teraapia aitab?


Kliendi aitamiseks vastavalt tema kliinilisele pildile, ei tegele meie sümptomaatilise raviga selle traditsioonilises mõistes. Pigem vaatame kus kaebused ilmnevad läbi TimeWaver andmebaaside.

On täheldatud, et erinevate momentide, kogemuste ja traumaatiliste sündmuste kombinatsioonid näitavad haiguste keerukat dünaamikat.

Selle taustainfoga on võimalik inimest aidata ja tasakaalustada tema enda infoväljas.

TimeWaver infovälja sagduse teraapia aitab siis, kui :

  • sul on stress
  • sul on depressioon
  • kannatad unehäirete all
  • sul on valud
  • sinu suhted on sassis
  • sa pole rahul oma seksuaaleluga
  • sul on rahamured
  • sa ei tea, mis on sinu elu mõte
  • sul on sõltuvusprobleemid
  • tahad aidata lähedast inimest


INFOVÄLJA TERAAPIA LIIGID


Lokomotoorse süsteemi mikrovoolu teraapia ehk valu-teraapia


Mikrovoolu teraapias (ingl MCT) kasutatakse akuutse ja kroonilise valu leevendamiseks nii lokaalselt kui üle kogu keha madalsageduslikku voolu, asetades elektroodid täpselt määratud kohta. Meetod võimaldab tervendada nii lihaste kui ka luude ja liigestega seonduvaid haigusnähte nagu näiteks selgroo degeneratiivsed probleemid ja artroos.

 

Kraniaalne elektroteraapiline stimulatsioon


ehk(CES)  – kutsutakse ka mentaalsete probleemide teraapiaks
Kasutatakse alljärgnevate nähtude puhul: ärevus- ja unehäired, alkoholi- ja uimastisõltuvuse probleemid ning depressioon. Meetod on andnud häid tulemusi krooniliste vaimsete haiguste täiendteraapiana.

 

Galvaaniline mikrovoolu teraapia (GMCT) ehk alalisvoolu teraapia


See metoodika sai nime patarei leiutaja Luigi Galvani järgi. Madala intensiivsusega alalisvoolu on kasutatud teraapia meetodina 19 sajandist alates. Voolu abil stabiliseeritakse elektriline pinge raku tasandil, mis toetab keha uuenemise ja enesetervendamise võimet. Alalisvoolu teraapiat
kasutatakse nt reuma, närvi ja liigeseprobleemide, vereringe ja ainevahetuse häirete ning haavade paranemise kiirendamiseks. Häid tulemusi on saavutatud ka ärevushäirete ja depressiooni puhul. Aitab ka fibromüalgia (krooniline valu ja väsimus lihastes, sidekoes ja kõõlustes) ning diabeedi puhul.

 

Transkraniaalne stimulatsioon (TCS)


See teraapiameetod pärineb Prantsusmaalt eelmise sajandi algusest ning seda on põhjalikult uuritud ja arendatud endises Nõukogude Liidus 40-ndatest aastatest tänapäeva. Selle meetodi terapeutiline toime seisneb endogeensete (kehaomaste) opioidide ehk endorfiinide aktiivsuse stimuleerimises ja seega ajukoore erutuvuse reguleerimises. Meetodi käigus mõjutatakse ajukoore düsfunktsiooni läbi kolba madalsagedusliku vooluga. Sealhulgas saab toetada erinevat valuravi, anesteesiat, epilepsiat ehk langetõve, mao limaskesta haavandite, põlve või puusa osteoartriidi ehk liigesepõletiku ravi.

 

Edasised integreeritud kasutusvõimalused


Oleme lisanud üldtunnustatud sagedusravile oma andmebaasid ning seeläbi leidnud tõhusa abi parasiitide, seente, mürkide ja stressi puhul, aga ka erinevate organite sidususe ja toime korrastamiseks. Tavameditsiin paraku seda metoodikat ei tunnusta seoses teadusliku tõestusmaterjali nappusega.

Energia ja meridiaani teraapia,


mis tugineb traditsioonilisele Hiina meditsiinile. Väga täpselt valitud sagedusega mikrovoolu kasutatakse konkreetsete meridiaanipunktide mõjutamisel.
Meridiaanid koosnevad nimetatud punktidest, mis omavad füsioloogiliselt määratletud elektrilist takistust ning on seetõttu oma olemuselt sarnased lihaskiududele ja vereringele.INFOVÄLJA SAGEDUSE TERAAPIA

Sageduse teraapiat tehakse TimeWaver Frequency seadmega, mis toetab kehalisi tervenemisi rakutasandil

Soovitame alati teha läbi eelnevalt 30-minutiline eelkonsultatsioon, et kaardistada oma sümptomite algpõhjused ja neid ka energeetiliselt lahendada.

Vestlus meie sertifitseritud terapeudiga annab täpsema selgituse, mida edasi teha ja millist teraapiat inimene vajab.

*  Esmaseanss maksab 25 €


*
   5 x kaart maksab 99 €

*
  10 x kaart maksab 199

 

Tavaliselt kestab üks seanss 1-1,5 tundi
TIMEWAVER EESTI INFOVÄLJA TERAPEUDID

timewaver eesti infovälja terapeut liis kuurme

Liis Kuurme 

56217447

liis@timewaver.ee

timewaver eesti infovälja terapeut aivar haller

Aivar Haller

5162211

aivar@timewaver.ee

timewaver eesti infovälja terapeut malle kukke

Malle Kukke

5082502

malle@timewaver.ee

timewaver eesti infovälja terapeut madis altroff

Madis Altroff

5093353

madis@timewaver.ee

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

TimeWaver Eesti
Lovistic OÜ (TimeWaver seadmete esindaja Baltimaades ja Soomes)

Tulika 19, A-korpus, 4. korrus, 10613 Tallinn

liis@timewaver.ee

56217447

Kirjuta meile

VAATA SIIT VIDEOST, MIDA KLIENDID MEIST ARVAVAD