Warning: A non-numeric value encountered in /data01/virt66016/domeenid/www.timewaver.ee/htdocs/wp-content/themes/timewaver/includes/core/codeless_slideshow.php on line 59
class="page-template-default page page-id-1096 header_2 page_header_yes nicescroll sticky_active wpb-js-composer js-comp-ver-4.12 vc_responsive">
+372 56 217 447 | liis@timewaver.ee

Warning: A non-numeric value encountered in /data01/virt66016/domeenid/www.timewaver.ee/htdocs/wp-content/themes/timewaver/includes/core/codeless_slideshow.php on line 59

Referentsid ja meedia

Siin on huvitavat lugemist sellest, mida meedia meist kirjutab ja mida teised meist arvavad.


2018. aasta detsembris ilmus arvamuslugu Õhtulehes. Täisversioon saadaval siin.

 

 

 

 


GoodNews avaldas teate Kirna mõisa ja TimeWaver Eesti koostööst!

Alates septembrist 2017 oleme Kirna mõisale heategevus-parnteriks, sellekohase loo avaldas ka GoodNews portaal. 

 

 


Kesk-Eesti TRE ja GoodNews! Liis käis Kesk-Eestis rääkimas TimeWaveri tehnoloogiast.

Kord nädalas on Kesk-Eesti TRE eetriaeg Heade Uudiste lainel ning veebruaris käisin ka infot TimeWaveri kohta viimas juba mitte ainult lugejaskonnale, vaid ka kuulajaskonnale. Kokkuvõtte tegi GoodNews portaal ning kes soovib, siis saade on ka järelkuulatav samal leheküljel.

 

 


Ott Kiivikas: negatiivsete lisapingete puudumine soosib positiivseid tulemusi

Kulturist Ott Kiivikas on sportlane, keda teatakse ilmselt kogu Eestis, ja võib öelda, et tema saavutused paistavad välja ka tema välimusest. Iga sportlase saavutuste taga on suur töö, see omakorda eeldab füüsilisi ja vaimseid pingutusi ning kui kõik ka sujub, on aegajalt ikkagi hea üle vaadata, millises hetkeseisundis konkreetne spordimees on, ja mis isegi tähtsam, kui palju peitub temas veel potentsiaali.

Just sel põhjusel käis kaasaegse, kogu maailmas kiiresti populaarsust koguva TimeWaveri tehnoloogiaga tutvumas Eesti tuntuim kulturist Ott Kiivikas.

LOE EDASI


timeweaver eesti infovälja teraapia joel luht

Kõrbemaratoniks valmistuv Joel Juht käis proovimas midagi uut.

Harrastussportlane, seikleja ja ellujääja Joel Juht võtab juba mõne kuu pärast ette ekstreemse enese proovile paneku, milleks on Marathon De Sables kõrbejooks Marokos. Eestlased on küll osalenud väga paljudel ellujäämisvõistlustel, kuid meile võõras kõrbekeskkond on kahtlemata midagi väga erilist juba seetõttu, et ta on Põhjamaa pojale lihtsalt tundmatu. Sellisele katsumusele ei minda treenimata ega ka oma tegelikke võimeid ja potentsiaali läbi uurimata. Joel Juht läbis eelnevalt katsetuse kaasaegse, Saksamaal loodud TimeWaver tehnoloogiaga, mis aitab skaneerida inimese energeetilist välja, koostada vajalik teraapiakava ja see ka läbi viia.

LOE EDASI


timeweaver eesti infovälja teraapia dave benton

Dave Benton käis katsetamas TimeWaver tehnoloogiat.

Armastatud muusikul Dave Bentonil on ees kiire jõulutuuride aeg, kus ta koos oma tütrega sõidab jõuluprogrammiga mööda kirikuid. Samas aga leidis laulja aega käia katsetamas uudset TimeWaveri tehnoloogiat, mille abil saab ligipääsu inimese infoväljale, kus kohtuvad mõtted, tunded ja tahe ning selle kaudu leida ebakõlad tema seisundis, või vastupidi, näha tema tasakaalus olekut. Ja peab tunnistama, et Dave Benton naasis katsetuselt positiivsena ning kahetsusega, et ei saanud seal kauem olla.

LOE EDASI


Mida arvab skeptikust ajakirjanik TimeWaveri tehnoloogiast?

Saksa teadlaste loodud TimeWaveri tehnoloogia on üks nn alternatiivteaduse uuemaid saavutusi, mis kogub kulutulena populaarsust kogu maailmas, aitab mõista konkreetseid seoseid mateeria ja teadvuse vahel – seda on nimetatud ka praeguse sajandi meditsiiniimeks. Tegu on kaasaegse tehnoloogiaga, mis aitab skaneerida inimese energeetilist välja, koostada vajaliku teraapiakava ja seda ka ellu viia. TimeWaver tehnoloogia abil saab ligipääsu infoväljale, kus kohtuvad mõtted, tunded ja tahe.

LOE EDASI


Veel huvitavat lugemist

Liis Kuurme kirjutas Naistelehte: Millist nõu anda inimestele, kelle igapäevaelu on stressirohke?, jaanuar 2017

Intervjuu Liis Kuurmega: paljulubav seade nimega TimeWaver loeb meie infoväljast hädade põhjusi, november 2016.

Terapeut Liis Kuurme: igal inimesel on oma eesmärk, miks ta on siia ellu tulnud, oktoober 2016.

TimeWaver terapeut ja mentor Aivar Haller: ideaalis peaks meie elu juhtima süda, ta on meie kompass, GoodNews oktoober 2016

GoodNews katsetab: Saksa teadlaste loodud TimeWaveri tehnoloogiat on nimetatud praeguse sajandi meditsiiniimeks, oktoober 2016.

Ajakiri Golf: TimeWaver – kas uus võimalus toetada fookuse hoidmist?, oktoober 2016:

Terapeut Liis Kuurme: julgus võtta vastutus oma elu eest on väga oluline!, Naisteleht oktoober 2016 

XXI sajandi tervendaja? Aivar Halleri artikkel, Telegram august 2016

Astroloog Triin Tobberi kohtumine TimeWaveriga, Buduaar märts 2016