+372 56 217 447 | liis@timewaver.ee

Referentsid ja meedia

Siin on huvitavat lugemist sellest, mida meedia meist kirjutab ja mida teised meist arvavad.


2018. aasta detsembris ilmus arvamuslugu Õhtulehes. Täisversioon saadaval siin.

 

 

 

 


GoodNews avaldas teate Kirna mõisa ja TimeWaver Eesti koostööst!

Alates septembrist 2017 oleme Kirna mõisale heategevus-parnteriks, sellekohase loo avaldas ka GoodNews portaal. 

 

 


Kesk-Eesti TRE ja GoodNews! Liis käis Kesk-Eestis rääkimas TimeWaveri tehnoloogiast.

Kord nädalas on Kesk-Eesti TRE eetriaeg Heade Uudiste lainel ning veebruaris käisin ka infot TimeWaveri kohta viimas juba mitte ainult lugejaskonnale, vaid ka kuulajaskonnale. Kokkuvõtte tegi GoodNews portaal ning kes soovib, siis saade on ka järelkuulatav samal leheküljel.

 

 


Ott Kiivikas: negatiivsete lisapingete puudumine soosib positiivseid tulemusi

Kulturist Ott Kiivikas on sportlane, keda teatakse ilmselt kogu Eestis, ja võib öelda, et tema saavutused paistavad välja ka tema välimusest. Iga sportlase saavutuste taga on suur töö, see omakorda eeldab füüsilisi ja vaimseid pingutusi ning kui kõik ka sujub, on aegajalt ikkagi hea üle vaadata, millises hetkeseisundis konkreetne spordimees on, ja mis isegi tähtsam, kui palju peitub temas veel potentsiaali.

Just sel põhjusel käis kaasaegse, kogu maailmas kiiresti populaarsust koguva TimeWaveri tehnoloogiaga tutvumas Eesti tuntuim kulturist Ott Kiivikas.

LOE EDASI


timeweaver eesti infovälja teraapia joel luht

Kõrbemaratoniks valmistuv Joel Juht käis proovimas midagi uut.

Harrastussportlane, seikleja ja ellujääja Joel Juht võtab juba mõne kuu pärast ette ekstreemse enese proovile paneku, milleks on Marathon De Sables kõrbejooks Marokos. Eestlased on küll osalenud väga paljudel ellujäämisvõistlustel, kuid meile võõras kõrbekeskkond on kahtlemata midagi väga erilist juba seetõttu, et ta on Põhjamaa pojale lihtsalt tundmatu. Sellisele katsumusele ei minda treenimata ega ka oma tegelikke võimeid ja potentsiaali läbi uurimata. Joel Juht läbis eelnevalt katsetuse kaasaegse, Saksamaal loodud TimeWaver tehnoloogiaga, mis aitab skaneerida inimese energeetilist välja, koostada vajalik teraapiakava ja see ka läbi viia.

LOE EDASI


timeweaver eesti infovälja teraapia dave benton

Dave Benton käis katsetamas TimeWaver tehnoloogiat.

Armastatud muusikul Dave Bentonil on ees kiire jõulutuuride aeg, kus ta koos oma tütrega sõidab jõuluprogrammiga mööda kirikuid. Samas aga leidis laulja aega käia katsetamas uudset TimeWaveri tehnoloogiat, mille abil saab ligipääsu inimese infoväljale, kus kohtuvad mõtted, tunded ja tahe ning selle kaudu leida ebakõlad tema seisundis, või vastupidi, näha tema tasakaalus olekut. Ja peab tunnistama, et Dave Benton naasis katsetuselt positiivsena ning kahetsusega, et ei saanud seal kauem olla.

LOE EDASI


Mida arvab skeptikust ajakirjanik TimeWaveri tehnoloogiast?

Saksa teadlaste loodud TimeWaveri tehnoloogia on üks nn alternatiivteaduse uuemaid saavutusi, mis kogub kulutulena populaarsust kogu maailmas, aitab mõista konkreetseid seoseid mateeria ja teadvuse vahel – seda on nimetatud ka praeguse sajandi meditsiiniimeks. Tegu on kaasaegse tehnoloogiaga, mis aitab skaneerida inimese energeetilist välja, koostada vajaliku teraapiakava ja seda ka ellu viia. TimeWaver tehnoloogia abil saab ligipääsu infoväljale, kus kohtuvad mõtted, tunded ja tahe.

LOE EDASI


Veel huvitavat lugemist

Liis Kuurme kirjutas Naistelehte: Millist nõu anda inimestele, kelle igapäevaelu on stressirohke?, jaanuar 2017

Intervjuu Liis Kuurmega: paljulubav seade nimega TimeWaver loeb meie infoväljast hädade põhjusi, november 2016.

Terapeut Liis Kuurme: igal inimesel on oma eesmärk, miks ta on siia ellu tulnud, oktoober 2016.

TimeWaver terapeut ja mentor Aivar Haller: ideaalis peaks meie elu juhtima süda, ta on meie kompass, GoodNews oktoober 2016

GoodNews katsetab: Saksa teadlaste loodud TimeWaveri tehnoloogiat on nimetatud praeguse sajandi meditsiiniimeks, oktoober 2016.

Ajakiri Golf: TimeWaver – kas uus võimalus toetada fookuse hoidmist?, oktoober 2016:

Terapeut Liis Kuurme: julgus võtta vastutus oma elu eest on väga oluline!, Naisteleht oktoober 2016 

XXI sajandi tervendaja? Aivar Halleri artikkel, Telegram august 2016

Astroloog Triin Tobberi kohtumine TimeWaveriga, Buduaar märts 2016


Mida kliendid meie kohta räägivad

Marleen (45)

Minu tütrel oli juba kuuaega allergialaigud kätel. Kreemitasime nii allergistopiga kui lihtsamate variantidega, abi polnud. Proovisime Frequency seanssi ja täiesti uskumatu, see mis oli teemaks kuu aega, möödus paari seansiga! Jah, esimene seanss oli päris piinarikkas, sest laps tahtis koguaeg kätt sügada ja me siis koos paitasime kätt ja püüdsime tähelepanu hajutada. Sel korral ei hoidnud ta pulki vaid terapeut pani andurid kleepsudega käele. Järgmisel päeva polnud koldeid enam näha vaid mõne koha pealt on veel kare. Usun tõesti, et see sageduslik impuls andis rakkudele korraliku tervenduskäsu ja allergia sai käsu lahkuda!

Marge (23)
Mu kuuaega möödus imeliselt.  Oli raskusi aga samas kui ikkagi pingutada, endale sisendada iga päev kuuaega mantraid, siis muutub väga palju elus ja mitte ainult elus, vaid Sinus endas. Energiat rohkem, igapäev tuju täiega laes. Isegi tüütan juba enda ema ära. ? Kuigi peab kannatama, sest ta siiski otsustas mind sünnitada. Nüüd läheb veel imelisemalt. Keegi väga tark kelle nimi mul hetkel meelde ei tule, on hästi öelnud: kui Sa elus sihid tähtede poole ja hoopis jõuad kuule, siis pole see üldse paha tulemus. Absoluutselt kõik on Sinus endas kinni! Kui tahta endaga tööd teha, ennast muuta. Muutuda spirituaalsemaks, muutub elu imeliselt ja väga palju! Suured tänud Sulle armas Malle, et mind vastu võtsid.

Erik (21)
Pole ammu kirjutanud, kuna vahepeal tegemisi nii palju olnud. Teraapiatest on hästi kasu olnud, sest olen õppinud ärevust taltsutama. Tikkide osas olen muutust tundnud nii palju, et nad tekivad põhiliselt ainult pingelistes olukordases. Hetke seisuga arvan, et jätkan teraapiaga edaspidiselt kodus ning kui intensiivsemat abi vaja, siis tulen jälle külla.

Aive (50)
Olen olnud pärast seanssi tõesti heal lainel nii töös kui enesetundes ja elu on kulgenud aktiivsemalt ja palju jõudsamalt.
Olen sisimas tugevamaks saanud ja suudan kergelt vastu seista mõningatele kiusatustele, millega olen varem end teiste poolt lasknud kaasa tõmmata. Praegu tundub neist lahti laskmine kerge. Ja seljavalu on kadunud!

Katrin (32)

Kolm nädalat läks lennates! Meeleolu on olnud enamjaolt positiivne ja suhteliselt õnnelik, vaid mõned üksikud tujulangused. Kohati väsimus ja kuna sain ka ühe Frequency keha puhastuse seansi, siis toimus aktiive puhastus ka füüsilisel tasandil – ninast ja kurgust tuli kollaseid klompe, kurk oli hommikuti kare ja selg valutas aeg-ajalt ja allergiline lööve oli korra. Võtsin seda kui keha loomulikku puhastusprotsessi ja keskendusin igapäeva tegemistele ja hiljem trennile ja positiivsele mõtlemisele.
See-eest oli pea hästi selge ja tegin vahepeal, kolme nädalaga, ära päris palju olulisi otsuseid ja ettevõtmisi-tegemisi, mis on mind viinud sammukese võrra oma unistuste täitumise teekonnal edasi. Ma olen selle üle väga rõõmus!
Hetkel olen seesmiselt täiesti rahulik ja tänulik ning endale selged eesmärgid püstitanud, nüüd on vaja keskenduda nende täitmisele, mitte enam oma vaimuküsimusi lahata, sest need ei ole enam aktuaalne teema ja selle peale pole mõtet aega raisata. Kõik, mis vajas lahendamist, klappis kenasti puzzletükkidena kokku ja uued puzzled panen juba jooksvalt kokku. Ma ei teagi, kas ja kui palju oli minu positiivses tujus ja julges pealehakkamises “süüdi” Timewaver, aga ütleme nii, et ma võtsin raskeid ja väga raskeid asju (mida vahepeal omajagu ette tuli!) kergemini kui muidu ning olin keskendunum ja rahulikum asjade lahendamisel ning mõistmisel.

Riina (47)
“Meelestatuse hoidmine on küll tugevam. Muidugi on kõikumisi, aga üldine seis on ilmselgelt paranenud – põen vähem, tegutsen rohkem!”

Opaal (45)

Olles olnud  4 aastat ennastväärtustava ja -loova elu otsinguil, on mu teele sattunud erinevaid esoteerilisi praktikaid: vabastav hingamine, Access Consciousness, Auratransformatsioon, kristalliteraapia, regressiooniteraapia. Sügisel alustasin Timewaver’i energiat tõstvas programmis osalemisega ja järjest lahedamaks läheb: üha enam on sõlmpunktide sasipundar hakanud lahti hargnema, üha kergemalt, loomulikumalt ja imelisemalt … Millist maagiat, kergust ja sära saab veel oma ellu luua?✨ Kes otsib, see leiab!

Piia (43)

“Nüüd on mul see TimeWaveri periood vist läbi ja pean ütlema, et tänu sellele sai tõesti mingid asjad käima lükatud, koopast ronisin välja inimeste sekka ja uskumatult huvitavaid kohtumisi ja võimalusi oli. See toimus kõik just seal 3-4 nädalal. Igatahes oli tõesti põnev aeg ja ma nägin enda potentsiaali, mis vahepeal oli silmist kadunud.
No nüüd peab ütlema, et just täna on tunne kuidagi kurvemat sorti, aga eks elu muidugi on oma tõusud ja mõõnad, samas nüüd on siht silme ees ja elu tundub elusam. Just Elusam 🙂
Igatahes tõesti üks huvitav ja asi ma nüüd natuke seedin veel seda asja. Ja siis annan ehk veel tagasisidet :-)”

Andres (45)
Minu lugu sai alguse sellest, et tekkis silmapõletik. Harjumuse kohaselt läksin silmaarsti vastuvõtule, kes määras mulle erinevaid silmatilkasid. Küsides arsti käest, miks see mul tekkis (olen aastaid terve olnud) ütles „Nii hullu paistetust (silma viirushaigust) pole ma juba tükk aega näinud. Miks organismi immuunsus all on, ei oska kuidagi öelda. Aga ma kirjutan teile rohtusid, mis seda paistetust vähendavad.“
Minu meel ei jäänud kuidagi rahule ja teades, et TimeWaveriga on võimalik jälile saada, miks asjad juhtuvad – täpsemalt kuidas mõtted ja emotsioonid meie füüsilist keha mõjutavad – läksin vastuvõtule. Sain teada, et silmapõletiku põhjus on see, et tegu mõtetega ja uskumistega, mis seotud tööga, tubli olemisega ning oskusega (täpsemalt mitteoskusega) end välja lülitada. Ja seetõttu on minu meel liialt koormanud füüsilist keha. Võtsin paar seanssi, mis on väga mõnusad – lamad mugavas toolis, hoiad käes peaaegu tajumatuid võnkeid tekitavaid pulkasid ning lased aparaadil endast uuesti häälde seada!
Kui nägin, et võngetega häälestus aitas jätsin rohud suuremas jaos kasutamata. Kui läksin hiljem arsti korduv-vastuvõtule (vaja ju dokumenti saada, et mu füüsis oli haige) ja andes arstile tagasisidet, et ma rohtusid ei võtnud (TimeWaverist ei hakanud rääkima) oli ta üllatunud, et teil oli nii suur paistetus ja te olete väga ruttu paranenud ilma rohtudeta, ei oska kohe öelda … no eks teil on tõenäoliselt väga tugev immuunusus-süsteem, et te nii kiiresti paranesite“ 🙂
Seega 1:0 TimeWaveri kasuks! Ärge valesti aru saage, mitte selles mõttes 1:0, et rohud ei aidanud – kindlasti oleks rohud ka aidanud – kuid minu eesmärk ei olnud mitte lihtsalt terveneda, vaid teada, kuidas neid olukordi hilisemas vältida ja selles valguses suudab TimeWaver pakkuda teile lisaks teadmist, mis on erinevate energeetiliste „aukude“ põhjus.

Meie kliendid, kes on läbinud kuuajalise energiavälja korrastuse on andnud tagasisidet alljärgnevast:

• uus ellusuhtumine, uued sihid, uuele eluliinile asetumine
• vabanemine stressist
• selgelt teadmine, selgelt tundmine
• parem enese teadvustamine
• teadlik eneseväärtustamine
• uus enesekindlus ja julgus uusi asju proovida
• meelerahu ja tasakaal
• muutused elus – uus elukoht ja elukaaslane
• kontrollist vabanemine
• rohkem rõõmu ja naudingute lubamine iseendale
• pingetest vabanemine
• elu usaldamine
• stabiliseerunud rahavoog
• tean, kes ma olen ja jään oma keskmesse
• uus sära, muutunud energeetika
• vaba mineviku traumadest
• positiivsed muutused tervislikus seisundis