Warning: A non-numeric value encountered in /data01/virt66016/domeenid/www.timewaver.ee/htdocs/wp-content/themes/timewaver/includes/core/codeless_slideshow.php on line 59
class="page-template-default page page-id-1084 header_2 page_header_yes nicescroll sticky_active wpb-js-composer js-comp-ver-4.12 vc_responsive">
+372 56 217 447 | liis@timewaver.ee

Warning: A non-numeric value encountered in /data01/virt66016/domeenid/www.timewaver.ee/htdocs/wp-content/themes/timewaver/includes/core/codeless_slideshow.php on line 59

Mis on TimeWaver?

Saksamaal loodud TimeWaver™ tehnoloogia on üks alternatiivteaduse uuemaid saavutusi, mis aitab mõista konkreetseid seoseid mateeria ja teadvuse vahel. TimeWaver™ tehnoloogia abil saad ligipääsu infoväljale, kus kohtuvad mõtted, tunded ja tahe. See võimaldab analüüsida inimest erinevatel tasanditel tervikliku olendina.

mis on timewaverTimeWaver™ seadmed teevad oma tööd infovälja peentasandil. Nende abil saame analüüsida ja uurida konkreetseinimese energeetilist ja ka selle põhjuseks olevat psühho-emotsionaalset seisundit. Asjatundja saab TimeWaver™ seadmete abil näiteks ka füüsiliselt tervel inimesel aidata leida kujunevaid stressikoldeid ja nende põhjuseid, et juba eos vältida haiguslikke protsesse. TimeWaver™ seadmete kasutamine avab tervise- ja muude eluprobleemide põhjuste ning tagajärgede likvideerimisel uue dimensiooni, pakkudes inimesele holistilist korrastamist ehk tervendamist tema enda infoväljas.  Timewaver alustab dialoogi kliendi energeetikaga ja avab selle kvantprotsessiliseks suhtluseks mittemanifesteerunu ja manifesteerunu vahel.

TimeWaver™ seadmesse on sisestatud suur andmebaas, kus on üle 600 000 erineva infovälja kirje.Süsteem näitab ära infovälja tasakaalustamise võimalused, pakkudes omalt poolt tegevuste loetelu näiteks homöopaatilistest ja looduslikest abinõudest ning meetoditest. Sinna kuuluvad ka nt Bachi õieteraapia, ajurveeda, erinevad idamaadest tuntud tasakaalustavad tehnikad. Testida võib kõiki inimesi ja loomi, kuid teraapia on vastunäidustatud neile, kes on rasedad (tiined), kel on südamestimulaator, mistahes kehaosade või organite proteese (va hambatäidised, liigeseproteesid, silikoonrinnad), siirdatud organeid või kunstlikke artereid ja šunte.

Teadvuse avardumine on teadliku enesearengu seisukohast väga oluline. Ilmselt on meil kõigil eneseusk aeg-ajalt kõikuma löönud. See on tähelepanuvõime avardumise eeldus.

* Miks on inimsuhted lähedastega nii keerulised?
* Miks mu elus ei ole armastust?
* Miks minu elu- ja tööplaanid ei suju?
* Miks mul ei ole piisavalt raha ja kuidas oma sissetulekut suurendada?
* Miks mu äriprojekt korralikult käima ei lähe ja mida teha, et see õnnestuks?
* Miks mu tervis üha sagedamini tõrgub? jne
Ärisektoris tekib firmaomanikul aeg-ajalt küsimus:
· Miks on kasum väike?
· Miks töötajad lahkuvad ja nende suhted on kehvad?
· Miks tootmine või müük ei edene? jne

Nii tekib teadlik probleemi tunnistamine. Probleem on soovitu ja tegelikkuse erinevus ning arengu peamine eeldus. Seda erinevust saab tahte abil muuta! Seda mõistes tekib küsimus, kuidas ma saan oma suhteid, rahaasju ja tervist paremaks muuta? Reeglina jõutakse üsna kiiresti arusaamani, et on vaja pühenduda ja keskenduda olulisele ehk endast sõltuvale.
Sisemise harmoonia saavutamise eelduseks on, et inimene mõistab oma terviklikku olemust ning loodusega kooskõlas elamise vajalikkust. Ta tunnistab oma alateadvuses olevaid hirme ja õpib mõistma nende tähendust. Samuti õpib ta sõnastama positiivset fookust ning usaldama oma intuitsiooni. Oma tunnete mõistmine ja nendega hakkamasaamine on iga inimese elus üks olulisemaid õppetunde.


TimeWaveri teadusliku tausta kohta saad lisa lugeda siit: www.timewaver.com/science

Infoväli on koht, kus ühinevad vaimsed ja füüsikalised protsessid, mis jäävad sinna infomustritena püsima. Kõik meie mõtted ja tunded salvestuvad infoväljas. Seal on ka minevik, olevik ja potensiaalne tulevik. Teadvus ja informatsioon on osa kõikidest tasanditest, kus inimesed tegutsevad ja avaldavad vastastikust mõju. Meie uskumuse kohaselt jätavad nimetatud protsessid infoväljale jälgi, mida saame TimeWaver’iga tasakaalustada. 

mis on infoväliPaljude riikide tunnustatud teadlased on oma tuhandete eksperimentide ja katsetega tõestanud, et maailma hoiab koos nähtamatu struktuur e väli, mis salvestab kogu meie ümber oleva info ja mille kaudu kõik on kõigega pidevas suhtlemises.

Intelligentse teadvusvälja olemasolu tunnistamine võimaldab teadlastel empiiriliselt ehk kogemuspõhiselt seletada ka selliseid nähtusi nagu homoöpaatia, telepaatia, tervendamine, tahe jne.

Sügava traditsiooniga idamaisele filosoofiale tuginev maailma tunnetus on leidnud asjakohase seletuse läbi kvantfüüsika. Kvantmaailm on elav reaalsus, kus me igapäevaselt toimetame, vaatamata sellele, kas oleme selle olemasolust teadlikud või mitte.


Loe lähemalt, missugused on meie infovälja teraapia TEENUSED ja tutvu ka meie TERAPEUTIDEGA.

Soovitatav kirjandus eesti keeles:

* Lynne McTaggart “Väli. Universumi salajase jõu otsingul”
* Lynne McTaggart “Tahteeksperiment. Oma elu ja maailma muutmine mõtete abil”
* Penney Peirce “Sagedus. Isikliku vibratsiooni jõud”
* Bruce H. Lipton “Uskumused ja bioloogia. Teadvuse, mateeria ja imede jõu vabastamine”
* Colin P.Sisson “Sisemine ärkamine.Kohaloleku praktika”
* Kim Michaels “Algteadmisi elu mõistmiseks”
* Judith Orloff “Emotsionaalne vabadus.Kuidas vabastada end neg.mõtetest ja muuta oma elu”
* Candace B.Pert “Kõik, mida on vaja teada, et tunda end jumalikult”
* Caroline Myss, Ph.D. “Vaimu anatoomia. Jõu ja tervenemise 7 astet”
* Rupert Sheldrake “Dogmadeta teadus”
* Gregg Braden “Fraktaalne aeg. 2012. aasta saladused ja uue maailmaajastu algus”
* Wilfried Nelles “Tegelikkuse tervendav jõud”
* Eckhart Tolle “Uus maailm. Elusihi mõistmine”


Soovitatav kirjandus inglise keeles:


* Lynne McTaggart “The Field. The quest for the secret force of the universe”
* Fritjof Capra “The hidden connections”
* Michael Talbot “The holographic universe”
* Amit Goswami, Ph.D. “The self-aware universe. How consciousness creates the material world”
* Richard Gordon “Quantum-touch. The power to heal”
* Candace B. Pert, Ph.D. “Molecules of emotion. The science behind mind-body medicine”