+372 56 217 447 | liis@timewaver.ee

Mis on infoväli

INFOVÄLI ON KÕIKJAL MEIE ÜMBER

Infoväli on miski, kus vaimsed ja füüsikalised protsessid ühenduvad ja jäävad sinna infomustritena püsima. Inimeste mõtted ja tunded salvestuvad infovälja, nii nagu selles on meie minevik, olevik ja ka potentsiaalne tulevik.

Erinevad teaduslikud uuringud viitavad sellele juba ammu, et inimene ei ole oma põhiolemuselt lihtsalt keemiliste reaktsioonide kogum, vaid pigem energeetiline laeng. Kuna me kujutame koos teiste inimestega ja teiste elusolenditega energiakogumit, siis olemegi ühenduses ka ühendinfoväljas.

Infovälja on püütud defineerida ja selgitada juba sajandeid mitmed juhtivad teadlased. Näiteks nimetas C.G. Jung seda kollektiivseks alateadvuseks, R. Sheldrake aga morfogeeniliseks väljaks. Iidsed indiaani tekstid nimetavad välja aga Akasha kroonikaks. A. Einstein selgitus välja olemuse kohta oli “ookean” – väli on asjadevahelises ruumis esinevate mikroskoopiliste võngete ookean, mis lainetab sünkroonselt kõigi Universumis leiduvate osakestega ja omakorda toetab nende subatomaarsete osakeste liikumist.

Nobeli preemia laureaadid ja kvantfüüsika kaks rajajat N. Bohr ja E. Schrödinger veendusid teaduslike uuringute põhjal, et kvantfüüsilised protsessid on liideseks teadvuse ja mateeria vahel.

timewaver - mis on infoväli

timewaver inimne ja infoväli

INFOVÄLI JA INIMENE

Kujutage ette endale satelliite, mis liiguvad meie maakeraga kaasas truude kaaslastena. Nii võib ette kujutada ka seda, et igal inimesel on oma satelliit, kuhu on salvestunud absoluutselt kõik, mis teeb temast just sellise inimese nagu ta on – koos oma genofondiga (nt esivanematelt saadud mõtte- ja käitumismustrid, lapsepõlvekogemused ja “lastetuba”), füüsiliste parameetrite ja eelsoodumustega, emotsioonide, uskumuste, hirmude jm-ga. Lihtsamalt selgitades on inimese alateadvuses toimuvate protsesside käigus võimalus, et inimese füüsiline keha reageerib sellele ka konkreetsete sümptomitega. Seetõttu räägitakse ka juba praegu psühhosomaatikast ja selle seostest erinevate haigussümptomitega. Enamasti on füüsiline sümptom kehas juba ahela viimane lüli, mis vajutab nupule, kus inimesel on vaja tähelepanu alla võtta oma sisemine tasakaal, harmoonia ja korrastatus infovälja tasandil. Kui see saab korda, lahenevad enamasti ka füüsilised sümptomid ilma liigse sekkumiseta.

TEE OMA INFOVÄLI KORDA

30-minutiline eelkonsultatsioon terapeudiga annab täpsema selgituse, mida edasi teha ja millist teraapiat inimene vajab.

Põhiseanss sisaldab inimese põhjalikke energeetilisi analüüse ja kuuajalist igapäevast energeetilist korrastust infoväljas.

Korduvseansside eesmärk on vaadata üle kliendi muutused ning teha vahekokkuvõte.

*   30-minutiline eelkonsultatsioon maksab 20 €


*
   1,5-tunnine põhiseanss maksab 100 €

*   Kõik 1-tunnised korduvseansid maksavad 60€
   

TimeWaver Eesti
Lovistic OÜ (TimeWaver seadmete esindaja Baltimaades ja Soomes)

Tulika 19, A-korpus, 4. korrus, 10613 Tallinn

liis@timewaver.ee

56217447

Kirjuta meile

TimeWaver Eesti infovälja terapeudid

timewaver eesti infovälja terapeut liis kuurme

Liis Kuurme 

56217447

liis@timewaver.ee

timewaver eesti infovälja terapeut aivar haller

Aivar Haller

5162211

aivar@timewaver.ee

timewaver eesti infovälja terapeut malle kukke

Malle Kukke

5082502

malle@timewaver.ee

timewaver eesti infovälja terapeut madis altroff

Madis Altroff

5093353

madis@timewaver.ee