+372 56 217 447 | liis@timewaver.ee

Depressioon ja depressiooni leevendamine

KUI SUL ON DEPRESSIOON

Meie järjest kiirenevas elutempos ja elukeskkonnas kuuleme aina rohkem depressioonist ja ärevusest. Enim viitavad sellele näiteks:

  • meeleolu langus
  • isutus
  • unehäired
  • jõuetus ja abitustunne
  • alaväärsus
  • süütunne
  • keskendumishäired

Ka füüsiliselt võivad inimesed ennast selles olukorras juba kehvasti tunda. Seda seisundit saab märkimisväärselt parandada, kui inimene ise endaga tööd alustaks. Enamasti jääb see aga selle taha, et ei teata, kust alustada ja mida enda heaks saaks teha.

depressioon ja depressiooni ravi timewaver

depressioon ja depressiooni ravi timewaver infovälja teraapia

KUIDAS INFOVÄLJA TERAAPIA AITAB DEPRESSIOONI KORRAL

Traditsioonilise meditsiini praktikas on leevenduse vormiks antidepressantide kasutamine. Mingil perioodil leevendavad need vaid tagajärge, kuid ei leia probleemi algpõhjust.

Senise praktika tulemusel koos TimeWaveriga on võtmeküsimus reeglina depressiooni algpõhjuse leidmine holistilisest vaatenurgast. Kui inimene soovib ennast viia tasakaalu ja keskmesse, kuid ei ole selleks leidnud siiamaani abi, siis üks võimalus on otsida algpõhjust läbi infovälja teraapia.

KUIDAS TIMEWAVER INFOVÄLJA TERAAPIA TÖÖTAB

TimeWaveri seadme abil luuakse võimalus kaardistada inimese energeetiline seisund. Seda kutsutakse infoväljaks, kuhu on salvestunud mõtted, tunded ja tahe ning samuti mineviku sündmused jm.

Läbi infovälja teraapia on võimalik näha probleemide algpõhjuseid, mis on inimese viinud tänasesse seisundisse, kus ta vajab välist abi. TimeWaveri terapeudi töö on aidata inimesel aru saada, mida tal on endal vaja teha selleks, et oma seisundit paremaks muuta. Seega aitab terapeut inimesel võtta vastutus iseenda elukvaliteedi ja tervise eest.

depressioon ja depressiooni ravi ja depressioon timiewaver infovälja teraapia

TULE KONSULTATSIOONILE

 

30-minutiline eelkonsultatsioon terapeudiga annab täpsema selgituse, mida edasi teha ja millist teraapiat inimene vajab.

Põhiseanss sisaldab inimese põhjalikke energeetilisi analüüse ja kuuajalist igapäevast energeetilist korrastust infoväljas.

Korduvseansside eesmärk on vaadata üle kliendi muutused ning teha vahekokkuvõte.

*   30-minutiline eelkonsultatsioon maksab 20 €


*
   1,5-tunnine põhiseanss maksab 100 €
     


*
   Kõik 1-tunnised korduvseansid maksavad 60€
   

TimeWaver Eesti
Lovistic OÜ (TimeWaver seadmete esindaja Baltimaades ja Soomes)

Tulika 19, A-korpus, 4. korrus, 10613 Tallinn

liis@timewaver.ee

56217447

Kirjuta meile