Warning: A non-numeric value encountered in /data01/virt66016/domeenid/www.timewaver.ee/htdocs/wp-content/themes/timewaver/includes/core/codeless_slideshow.php on line 59
class="page-template-default page page-id-1755 header_2 page_header_yes nicescroll sticky_active wpb-js-composer js-comp-ver-4.12 vc_responsive">
+372 56 217 447 | liis@timewaver.ee

Warning: A non-numeric value encountered in /data01/virt66016/domeenid/www.timewaver.ee/htdocs/wp-content/themes/timewaver/includes/core/codeless_slideshow.php on line 59

Unetus, unehäired ja unehäirete ravi

KUI SUL ON UNETUS VÕI MUUD UNEHÄIRED

Unehäired või unetus on jõudsalt tõstnud pead nii Eestis kui mujal maailmas. Mõned aastad tagasi tehtud uuringute põhjal väideti koguni, et sellega on kimpus ligi veerandjagu eestlasi. Kas see on liigne igapäevane stress, depressioon, keskkonnamõjud, toitumine, füüsilise aktiivsuse vähesus või muud mõjud, polegi oluline. Oluline on aru saada, et seda on võimalik efektiivselt ja püsivalt lahendada.

Täiskasvanud inimese organism vajab tavaliselt täielikku puhkust und ca 7-9 tundi ööpäevas. See vajadus muidugi sõltub paljuski inimese loomupärasest päevatsüklist. Arenevas ühiskonnas ja suhtlemises ka välismaailmaga on vajalik teinekord öösiti üleval olla, tööd teha, olla tähelepanelik ja kontsentreeritud. Seegi on juba üsna tavapärane, et öö ja päev on segamini aetud ning looduslik tsükkel enam ei toimi. See ja stressitase on ühed levinumatest põhjustest, et uni on häiritud.

timewaver unetus unehäired ja unehäirete ravi

unehäired ning unehäirete ravi

KUIDAS INFOVÄLJA TERAAPIA AITAB UNETUSE KORRAL

Traditsioonilise meditsiini praktikas tehakse unehäiretega inimestele palju erinevaid uuringuid ja analüüse. Enamasti nähakse seal aga seda, mida inimene juba teab – tegemist on psühholoogilist laadi sisemiste pingetega, mida püütakse siis erinevate ravimitega ravida. Senise praktika käigus TimeWaveri kliendid siiski soovivad teada oma sümptomite juurpõhjuseid – mis on viinud nende füüsilise organismi sellesse seisundisse ja seda just psühhosomaatikat silmas pidades. TimeWaveri ülesanne on leida need juurpõhjused, mis peituvad erinevates alateadvuse kihtides, suuremas plaanis öelduna infoväljas ja aitab need siis ka lahendada. Niisiis on infovälja teraapia hea siis, kui inimene soovib ennast viia tasakaalu ja keskmesse, kuid ei ole selleks leidnud siiamaani abi.

KUIDAS TIMEWAVER INFOVÄLJA TERAAPIA TÖÖTAB

TimeWaveri seadme abil luuakse võimalus kaardistada inimese energeetiline seisund. Seda kutsutakse infoväljaks, kuhu on salvestunud mõtted, tunded ja tahe ning samuti mineviku sündmused jm.

Läbi infovälja teraapia on võimalik näha probleemide algpõhjuseid, mis on inimese viinud tänasesse seisundisse, kus ta vajab välist abi. TimeWaveri terapeudi töö on aidata inimesel aru saada, mida tal on endal vaja teha selleks, et oma seisundit paremaks muuta. Seega aitab terapeut inimesel võtta vastutus iseenda elukvaliteedi ja tervise eest.

unehäired

TULE KONSULTATSIOONILE

 

30-minutiline eelkonsultatsioon terapeudiga annab täpsema selgituse, mida edasi teha ja millist teraapiat inimene vajab.

Põhiseanss sisaldab inimese põhjalikke energeetilisi analüüse ja kuuajalist igapäevast energeetilist korrastust infoväljas.

Korduvseansside eesmärk on vaadata üle kliendi muutused ning teha vahekokkuvõte.

*   30-minutiline eelkonsultatsioon maksab 20 €


*
   1,5-tunnine põhiseanss maksab 100 €


*
   Kõik 1-tunnised korduvseansid maksavad 60€
    

TimeWaver Eesti
Lovistic OÜ (TimeWaver seadmete esindaja Baltimaades ja Soomes)

Tulika 19, A-korpus, 4. korrus, 10613 Tallinn

liis@timewaver.ee

56217447

Kirjuta meile