+372 56 217 447 | liis@timewaver.ee

TimeWaver seadmedSEADMETE MÜÜK

Lovistic OÜ on TimeWaver seadmete esindaja nii Eestis, Lätis, Leedus kui ka Soomes. Seega on meil õigused nii müüa kui anda esmaseid koolitusi, kui soovid osta TimeWaver seadmeid.

TimeWaver peakorter Saksamaal on kehtestanud rahvusvaheliselt kehtiva hinnakirja ning ka meie lähtume sellest. Seega kui sul tekib huvi mõne seadme kohta ja soovid selle hinda teada, saadame Sulle hinnakirja hea meelega meili peale. Lisaks aitame esmaste koolitustega ning toetame edaspidisel seadme kasutamisel.
Võid tulla eelnevalt kokku leppides külla Tallinnasse, Tõnismägi 3a, et juba kohapeal näha ja kuulda lähemalt seadmetest. Kohtumise aja saad leppida kokku TimeWaver esindaja, Lovistic OÜ tegevjuhi Liis Kuurmega: liis@timewaver.ee või telefonil 56 217447

Seadmed on arendatud ja valmistatud Saksamaal ning seadmed omavad MedCert ISO13485 sertifikaati. 

TimeWaveri seadmetega töötava terapeudi töö on seotud inimese võnkesageduse kaardistamisega, vaeguste tegelike põhjuste välja selgitamisega ja sobivate personaalsete lahenduste välja pakkumisega. Sageduse teraapiat kasutatakse erinevate füüsiliste sümptomite leevendamiseks ja paranemisprotsesside kiirendamiseks.


HEALY


Healy on sageduse teraapia kaasaskantav seade koos mobiilirakendusega. See on mõeldud selleks, et saata sulle õigeid sagedusi, olenemata sellest, kas oled kodus, liikvel, puhkusel või tööl. Sagedusi saab valida erinevate programmide järgi: kuldsagedused, valu, fitness, ilu, nahk jpm. Individuaalse programmi valmistab terapeut.
Loe lähemalt siit.

TIMEWAVER MED – professionaalsele terapeudile, mis nõuab eelnevat põhjalikku koolitust


TimeWaveri MED seadme abil saame kaardistada inimese energeetilist seisundit, teostada alateadvuses peidus olevate protsesside analüüsi ning analüüsida psühhosomaatikast tingitud seoseid füüsiliste tervisehädadega. Teraapia käigus tuvastame sinu probleemi sügavamad algpõhjused ning aitame leida personaalsed lahendused, mida peab sinu heaolu parandamiseks tegema. TimeWaver MED seadme tarkvara koosneb ligi miljonist vastest, alateadvuses esinevate probleemide analüüsimisel ning võimalike lahenduste välja pakkumisel, mis on pärit nii tavameditsiinist, idamaade meditsiinist, kui ka loodusravitsejate uuringutest.

TIMEWAVER FREQUENCY – professionaalsele terapeudile, mis nõuab eelnevat põhjalikku koolitust


Mikrovoolusageduse põhimõttel töötava TimeWaver Frequency seadmetega saame toetada sinu füüsilist tervenemist rakutasandil. Seadmesse on koondatud erinevate teaduslike uuringute baasil väga suur andmebaas inimorganismis leiduvate rakusageduste kohta, mis toetavad sinu tervenemise protsessi.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

TimeWaver Eesti
Lovistic OÜ (TimeWaver seadmete esindaja Baltimaades ja Soomes)

Tõnismägi 3a, 1. korrus, Tõnismäe Stuudio, 10119 Tallinn

liis@timewaver.ee

56217447

Kirjuta meile